Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα είναι μέρα μαζεμένων κριτικών. Λοιπόν και το Τζενιφεράκι το έχω δει 2 φορές, 1 στο προηγούμενο τουρ και 1 σε αυτό. Στο προηγούμενο δεν είχα γράψει γιατί είχα καλυφτεί από το Ρεμπέτη, όμως τώρα παιδιά πρέπει να το γράψω: τα πράγματα χειροτέρεψαν!

Εμφανισιακά δεν είναι τίποτα τα φοβερό. Τσεχάκι της διπλανής πόρτας είναι που αν το δεις στο δρόμο δεν θα το προσέξεις. Αυτό που τη κάνει λίγο να ξεχωρίζει είναι το γλυκό της χαμόγελο. Από κει και πέρα 'ομορφο σώμα με ελαφρώς μεγάλο κώλο και τέλειο βυζάκι.

Από υπηρεσίες στο προηγούμενο τουρ ήταν τοπ. Αυτό που ξεχώρισα και που έχουν γράψει και οι άλλοι είναι η φυσικότητά της. Από την άλλη θα πρέπι να πω επίσης ότι το μικρό έχει και μια ΠΟΛΥ άγρια πλευρά, που απορώ γιατί κανείς δεν αναφέρθηκε. Δηλαδή είχαμε "παίξει" και λίγο σαν σε τσόντα Χαμόγελο

Η ένστασή μου αφορά αυτό το τουρ. Δεν ξέρω αν τη πέτυχα σε κακή μέρα, όμως τα πράγματα δεν ήταν τα ίδια. Μάλλον το "επαγγελματικό" έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνιση του, οι υπηρεσίες ήταν μεν οι ίδιες χωρίς όμως τη καθολική συμμετοχή της προηγούμενης φοράς. Τι να πω?

Στα υπόλοιπα δεν έχω να προσθέσω κάτι καινούργιο. Το anal είναι καλό και της αρέσει, η πίπα επίσης.

Για να είμαι δίκαιος η βαθμολογία θα είναι ο Μ.Ο. και των φορών που την έχω πάρει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
510
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού