Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν θυμάμαι ακριβή ημερομηνία αλλά την συνάντησα μέσα καλοκαιριού. Είχα δει διαφορες ταινίες και πάντα ήθελα να την συναντήσω κάτι που μου βγήκε ξυνό.
Πρόσωπο αρκετά γυφτορουμανέ με αρκετά παραπανίσια κιλά.Στις ταινίες και τις φωτογραφίες φαίνεται αρκετά διαφορετική με αυτό που συνάντησα. Την είχα κλέισει για 1 ώρα 300 ευρώ αλλά περίπου στο μισάωρο εξαφανίστηκα για να μην χαλαστώ περισσότερο.
Μου παραπονιόταν πως δεν αισθανόταν καλά από την προηγούμενη μέρα και πως δεν ήταν στα καλύτερα της.Με υποδέχτηκε με ένα μάυρο νυχτικό και γόβες.Όντως αρκετά μεγάλο στηθος άλλα μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω καλό στην υπόθεση. Πίπα εντελώς ερασιτεχνική ξεπέτας. Φιλιά τα απέφευγε πολύ χέρι στην πίπα μήπως καταφέρει και με τελειώσει εκεί και δεν χρειαστεί κάν το σκουφάκι. Συμπεριφορά αντικαυλέ και πολλά ψεύτικα βογγητά.Όση ώρα ήμουν εκεί ήλπιζα πως θα μπορούσε να το γυρίσει το παιχνίδι αλλά μάταια.Κακήν κακώς τελείωσα στο πρώτο μισάωρο κι είπα να γλυτώσω όσα περισσότερα μπορούσα.Μου έδωσε πίσω τα 100 και ζήτησε συγγνώμη γιατί δεν αισθανόταν καλά.
Ίσως αν την είχα πετύχει σε καλύτερη μέρα, ίσως να ήταν καλύτερο το σκηνικό χωρίς αυτό να παύει πως δεν θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2013
κρίμα και φαίνεται τούμπανο στις φωτό
04 Μαρτίου, 2013
οντως ομως φαινεται γυφτοφατσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2