Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όσα κι ότι να πω για την Μαριάννα είναι λίγα. Έχουν αναφερθεί κι άλλοι για την κοπέλα, αλλά θα έπρεπε να πω κάτι κι εγώ.
Είναι πολύ λίγες φορές που δεν την έχω συναντήσει. Μερικές φορές και παραπάνω από μια φορά στο ίδιο tour.
Πανέμορφη κοπέλα, πολύ ωραίο σώμα αδύνατο μεν και γενικά το όλο πακέτο δεν σε προειδεάζει για το τι θα επακολουθήσει. Συνήθως τέτοιες κοπέλες δεν καταβάλλουν την μέγιστη προσπάθεια να σε ικανοποιήσουν.Εξαίρεση αποτελλεί η Μαριάννα.
Συννενόηση με πρακτορείο καλή κατι που δεν το περίμενα. Άψογη εμφάνιση πάντα της Μαριάννας, καλή στο social time χωρίς να θέλει να σε ξεπετάξει.
Στοματικό για σεμινάριο, πολλές φορές σκεπτομαι πως δεν είναι ανάγκη καν να προχωρήσω παραπέρα. Στήσιμο απίστευτο με μαγευτική θέα. Απίστευτη ενέργεια κι ας είναι ολόκληρη μέρα κλεισμένη.
Πάντα φεύγω με ένα χαμόγελο ικανοιποίησης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2013
AdamSmith τη Μαριάννα πότε την είδες για τελευταία φορά;
03 Μαρτίου, 2013
To καλοκαίρι τελευταία φορά.. Μετά έφυγα από Ελλάδα και δεν μπόρεσα να την δω
03 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok, επαναλαμβάνω απλά αυτό που έγραψα και στην κριτική του προηγούμενου συναδέλφου και κρατήστε το: Η Μαριάννα είναι απ' τις αγαπημένες μου, τη θεωρώ άχαστο στανταράκι απ' τα λίγα, την έχω δει ουκ ολίγες φορές και κάθε φορά ήταν το ίδιο πάρα πολύ καλή. Η τελευταία φορά όμως στο τελευταίο της tour ήταν ψιλοαπογοήτευση. Και κουρασμένη/καταπονημένη τη βρήκα, και να έχει χάσει τη φρεσκάδα και την όρεξή της, αλλά το χειρότερο ότι πλέον έχει αδυνατίσει τόσο ώστε είναι ένα βήμα πριν τη νευρική ανορεξία.Money Mouth Δυστυχώς. Επίσης το OWO το έκοψε λέει κανονικά... Money Mouth
05 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ύποπτο να κόβει το OWO..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4