Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η περίπτωση της Μαριάννας είναι από αυτές που σε ευχαριστούν που τέτοιες κοπέλες περνάνε από τον στίβο μάχης και ευχαριστούν τους παίχτες της αγοράς!
Από την άλλη σε προβληματίζει που αναγκάζονται να βρίσκονται εδώ!Χαμόγελο

Από εκεί και πέρα μια επαγγελματική και όχι μόνο προσέγγιση μόνο ευχάριστες αναμνήσεις αφήνει!
Κορμί φιδίσιο, καθαρή και περιποιημένη με διάθεση να ευχαριστήσει την κάθε σου επιθυμία!
Ψηλή όπου με τακούνι ίσα που με έφτανε, αλλά όπως μου αρέσει ένας μελαχροινός κορίτσαρος!!

Στο στοματικό το έχει και περιποιήτε και την μικρή περιοχή με την απραίτητη προετοιμασία και με τον δέουσο αισθησιασμό χωρίς προχειρότητες ή βιασύνες!
Αν την περποιηθείς θα το εισπράξεις!! Σε καβαλάει, σε αγκαλιάζει, σε ανεβάζει!!! Αλλά στα τέσσερα θα παραδοθείτε στην εικόνα και εκεί πατήστε "save as" & "print" για να το έχετε!!

Μην το το δείτε συμπονετικά για να το ευχαριστηθείτε!! Άλλωστε όπως συζητούσαμε και με ένα παλιό φίλο και παίχτη προχτές!!!
Κόβει η πουτάνα το μαμήσι? Χμμμ;
'Οχι!!!!! Γλώσσα δεν το κόβει αν το αρχίσει..
.. οπότε μη χαλιέστε και "δώστε" της όσο αντέχετε και μπορείτε!! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2013
εγω με τοσα λεφτα θα πληρωνα την δεη.Χμμμ;
(Updated: 20 Φεβρουαρίου, 2013) 20 Φεβρουαρίου, 2013
Η Μαριάννα είναι απ' τις αγαπημένες μου, τη θεωρώ άχαστο στανταράκι απ' τα λίγα και την έχω δει ουκ ολίγες φορές και κάθε φορά ήταν το ίδιο πάρα πολύ καλή. Η τελευταία φορά όμως στο τελευταίο της tour ήταν ψιλοαπογοήτευση. Και κουρασμένη/καταπονημένη τη βρήκα, και να έχει χάσει τη φρεσκάδα και την όρεξή της, αλλά το χειρότερο ότι πλέον έχει αδυνατίσει τόσο ώστε είναι ένα βήμα πριν τη νευρική ανορεξία. Δυστυχώς. Money Mouth Επίσης το OWO το έκοψε λέει κανονικά... Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2