Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ πριν την άφιξή της στην πόλη μας, μιας και φαινόταν κελεπούρι από τα λίγα αποφάσισα να την πάρω πριν την ξεπατώσετε! Γλώσσα
Το ραντεβού ρυθμίστηκε σχετικά εύκολα μπορώ να πω για την πρώτη νύχτα!
Ανεβαίνοντας στο κέντρο και ενώ ήταν 15λεπτά πριν χτυπάει μήνυμα αν θα πάω ενώ είχαμε επιβεβαιώσει από το μεσημέρι, και όπως και έγινε ήμουν στην ώρα μου!
Με το παρκάρισμα στέλνω μήνυμα και απαντάει να πάω κατευθείαν στο δωμάτιο και τον αριθμό του φυσικά!

Ανεβαίνω στο γνωστό πλέον ξενοδοχείο/έδρα τους και χτυπάω την πόρτα! Χμμμ; απάντηση καμία!
Ξαναχτυπώ σθεναρά! Εμμμμ και φυσικά δεν απαντάει και πάλι..

Στέλνω μήνυμα, και μου έρχεται απάντηση να χτυπήσω ξανά!!! Και πάλι ουδεμία ανταπόκριση!
Ξάφνου ακούγεται η ρωσική υπόκρουση μιας χαλαρής κουβεντούλας εκεί κάπου στη γειτονιά του ορόφου!!!
Εμφανίζεται μια κοπελίτσα, μετρίου αναστήματος, με κόκκινο φορεματάκι Λ.Α αλλά ασορτί παντόφλες, άβαφτη, απεριποίητη αλλά πάνω από όλα χαλαρή και μαλλιά που και να κοιμότανε έτσι δεν θα σηκωνόταν! Μάλλον με πρίζα τα είχε φτιάξει!
Φυσικά δεν παίζει να απολογηθεί ή τουλάχιστον να πει κάτι για την κατάσταση που βρισκόταν, και αισθάνθηκα και άσχημα που ήμουν καλοντυμένος ενώ αυτή ήταν στην απόλυτη νιρβάνα!

Άντε να δούμε πως θα γυρίσει στη συνέχεια μπας και σπάσουμε τον πάγο, και άμεσα ζητάει λεφτά και να πάω για μπάνιο!!! Εμμμμ
Την κοιτάω και με διπλό-κοιτάζω σαν να λέμε την ίδια στιγμή!
Λέω σε ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω ούτε μπάνιο ούτε εσένα! Money Mouth

Γιατί με ρωτάει! Όσο εντυπωσιακή ήσουν στις φωτό τόσο αποκρουστική είσαι με την εμφάνιση σου αυτή!
Χαλαρά όμως συνεχίζει, ok!

Στροφή και έξοδος.. χαλαρά!

Με την έξοδο από το hotel μου την πέφτουν στα τηλέφωνα! Τι έγινε! Της λέω χαλαρά και εγώ πλέον Γλώσσα ότι δεν μου άρεσε! και έφυγα!
Άρε και τι ήταν να το πω! Αρχίσανε τα ρωσό-εγγλέζικα , και τι είναι αυτά που λες, η ωραιότερη κοπέλα του γραφείου, μοντέλο, κτλ κτλ καταλαβαίνεται!
Το μοντελάκι σας να το ντύνεται καλύτερα άλλη φορά και να μην σκάει μύτη με ξεμαλλιασμένη με παντόφλες! Κεφάλι σε τοίχο!

Τέτοια έχω και στο σπίτι δε χρειάζεται να πληρώσω διακόσια για την ίδια εικόνα! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2013
Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2013
Ευχαριστώ φίλε ήσουν κατατοπιστικότατος
17 Φεβρουαρίου, 2013
τα ιδια οπως επαθα με την νικα. Νομιζω τελικα οτι οι βλαχορωσιδες του πρακτορειου ειναι δημοσιοι υπαλληλοι των σοβιετ και πληρωνονται με τη μερα και οχι με τον πελατη. ουστ
17 Φεβρουαρίου, 2013
Αψογο σε βρίσκω! Χαμόγελο
Που θα παει θα στρωσουν... Θα μάθουν να σέβονται τα λεφτάκια του κοσμάκη.
17 Φεβρουαρίου, 2013
Να εισαι καλα φιλε .Σκεφτομουν να την παρω, Και τωρα φυσικα το αποκλειω.
17 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να είσαι καλά "κορόιδο" Καβλόπουλε,που ενημέρωσες ενώ οι άλλοι τρομπάρουν!!
Τους έσωσες τα 250 ευρώ,αλλά μην περιμένεις και αυτοί ποτέ να σε ενημερώσουν!!!!
17 Φεβρουαρίου, 2013
Ετσι!!!!! Κάντε μεταβολή οταν χρειάζεται!!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6