Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για τη συγκεκριμένη επειδή είναι παλιά που....α δε χρειάζεται να περιγράψω τίποτα,τα'παν όλα οι συμπαίχτες πρίν απο μένα.Απλώς θα προσθέσω πως ότι κι αν ήταν αυτό που είχε το'χει χάσει πια...Money MouthΤο μόνο που απέμεινε είναι μια άκρως τυπικοεπαγγελματική συμπεριφορά του στύλ:"άλλος ένας πούτσος είναι,θα περάσει!".Στο μισάωρο έφυγα χωρίς καν να τελειώσω.Ναι δε λέω,πρόθυμη για όλα.Κάνει ότι θες αλλά είναι σα να γαμάς πτώμα...Τέλος πάντων ας μείνω εδώ και απλώς να πω "ΜΑΚΡΙΑ...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ"

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Sproxe Garsia, popov και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2013
μερικοι δεν εχουν καταλαβει οτι τα αυτοκινητα που δουλευουν με super αμολυβδη τυπου racing απλα ρεταρουν ασχημα με λιγοτερα οκτανια. Ο προτελευταιος reviewer εβαλε απλη αμολυβδη και συ φιλαρακο απο οτι διαβασα εβαλες ντηζελ !!!! Εγω λοιπον που καταλαβα οτι αυτο το μοτερ δεν αποδιδει με λιγα οκτανια, αλλαξα και πηγα στα νεα μοντελα που κυκλοφορουν (τυπου Μελιντα πχ )που στροφαρουν ακομη και με μαζουτΓερο-μύστης
08 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Άστα φίλε μου,τη πάτησα...
08 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε ξερω τι μπορει να εφταιξε αλλα ειναι καλο παιδι. Συμφωνω οτι εχει κουραστει και το κανει αγγαρεια. Αν προσθεσεις και τη κριση που εχει ριξει τις τιμες...
Παντως, πολλες φορες τα παζαρια στη τιμη δεν βγαινουν σε καλο. Χαλιεται η γκομενα και μετα της βγαινει στο κρεββατι. Το θεμα δεν ειναι τα 20-50 ευρω μιας και αν εχεις να δωσεις τετοια λεφτα τη τσιγγουνια στο τελος τη πληρωνεις. Η κοπελα αυτη με την εμφανιση που εχει και το service της, αξιζει τα 200 ( προσωπικη μου γνωμη ), ποσο μαλλον τα 170. Αν τη παζαρεψες για 150 εκανες Μαλακία νομιζω.
08 Φεβρουαρίου, 2013
Πολύ παλιά τανα στο κουρμπέτι! Απο τις εντελώς αδιάφορες για μένα!
08 Φεβρουαρίου, 2013
Με τη συγκεκριμενη εχω περασει αρκετα καλα στο παρελθον , αλλα οπως λεει και ο φιλος αυτα παλια.
τΤην τελευταια φορα που τη συναντησα ηταν οντως κομοδινο και ολη την ωρα μου τα επριζε με το στιλ "ποναω εδω ποναω εκει πιο σιγα" κλπ. Εντομεταξυ τησ εχω ακουμπησει ουκ ολιγα ευρω της κυριας . Αν δεν μπορει ας το αφησει το αθλημα ή τουλαχιστον να μη περνει 170αρια , ασ το ριξει στα 50 μα δεν ειναι για παραπανω
(Updated: 09 Φεβρουαρίου, 2013) 09 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούτε παζάρια έκανα ούτε τίποτα!Μόνη της μου είπε για λιγότερα χωρίς anal!Απλώς δε το'χει πιά Money Mouth όπως λεει και ο φίλος πιο πάνω έτσι είναι..μη εδώ πονάω,μη εκεί δε θέλω και λοιπές μαλ...ες ΜαλακίαΤέσπα κομοδίνο...
02 Ιουλίου, 2013
Πάντα είχε ένα θέμα να μην αντιμετωπίζεται ως αντικείμενο, γι' αυτό κι αν την έπαιρνες με το μαλακό απογειωνόταν. Από τα τέλη του '11 που την συνάντησα τελευταία φορά, καθότι η ανεργία δεν επιτρέπει τέτοιες πολυτέλειες, μου είχε πει ότι η συμπεριφορά του κόσμου είχε αλλάξει κι έχουν γίνει πολύ βίαιοι. Οπότε, και πολύ άντεξε. Δεν είναι και το λιγότερο ψυχοφθόρο επάγγελμα ούτε η συγκεκριμένη ήταν η υπολογιστική σκύλα που είναι άλλες. Αυτά βέβαια δεν ενδιαφέρουν αυτόν που πάει και ακουμπάει τα ωραία του λεφτάκια και θέλει να πάρει αυτό που πλήρωσε. Κρίμα.
04 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω...άνθρωποι είναι κι'αυτές,ασ πούμε απλώς οτι δεν έδεσε το γλυκό Λύπη
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8