Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο αμφιταλαντευση σχετικά με την επιλογή εμπιστευτηκα τις καλές κριτικές της Ροουζ ( απο ποτε οι ρωσικές λέγονται Ροουζ; ) .αφου πήρα τον καφέ μου στο ξενοδοχείο βλέποντας την πιπα του ΠΑΟΚ (μαλακες) ετοιμάστηκα για άλλες πιπες... Δεν απογοητευτηκα όταν μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα κολλητό πράσινο φορεματακι. Συμπαθητική ευγενική κοπέλα με άρχισε στα βαθιά φιλία και χουφτωματα στα όρθια και αμέσως μετά πιπα όπου μάλλον έχει διδακτορικό. Η κοπέλα έχει ωραίο σώμα για τα δικά μου γούστα , όχι skinny αλλα ούτε πατσαδες και πιασιματα. Ωραίο στήθος 3-3,5 το οποίο ήταν πολυ σφικτο για ναναι φυσικό χωρίς όμως ουλες... Γενική εικόνα αρκετά ξεσηκωτικη και καλή συμμετοχή με ωραιότερη στάση με αυτήν καβαλα να βλέπεις τις βυζαρες της. Δεν είναι απαθής όπως είδα σε παλιότερη κριτική , συμμετείχε , είχε γενικώς καλή επαγγελματική συμπεριφορά και προσπαθούσε για να ικανοποιήσει τον γράφοντα. Μόνο αρνητικό ότι της ξέφυγε λίγο δόντακι ενώ δεν παρέλειψε να υπενθυμίσει ότι τυχόν cim επισυρει πρόστιμο 50€ Χαμόγελο
Γενικώς έμεινα ικανοποιημένος απο μια νόστιμη κοπέλα με ωραίο σώμα και μάλλον πολλα χιλιόμετρα στο κοντέρ της. Αν είχαμε βάλει και κανά γκολ πιο πριν θαταν όλα καλύτερα . Θυμός

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού