Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Oπως ανακοινωθηκε χθες στο σαιτ,επισκεψη το βραδυ στη κουκλα απο τη Μοσχα.Το Μακεδονια παλλας ακομα κλειστο και ο αγωνας μεταφερθηκε
σε ξενοδοχειο του Βαρδαριου.Με τη βροχη να πεφτει καταρακτωδως φτανω και ανεβαινω στα διαμερισματα του 5ου οροφου ψαχνοντας το δωμα με
το νουμερο *** στη πορτα.Ανοιγει το μωρο και βλεπω αυτο που ειχα δει στις φωτο και περιμενα.Με υποδεχτηκε με ενα ωραιο λαχανι στενο φορεμα
που τονιζε τις καμπυλες της.Τον ωραιο πισινο της αλλα πανω απο ολα τα στηθη της που ξεπροβαλουν ετοιμα να ελευθερωθουν απο αυτο.
Αυτο που δεν φαινεται στις φωτο ειναι οτι ειναι καστανη πλεον και οχι μελαχροινη[χωρις να ειναι κακο αυτο] και οτι εχει μεγαλες πανεμορφες ροζ
χειλαρες που ξερει να τις δουλευει με απιστευτα βαθεια γλωσσοφιλα.Αφου καταλαβε οτι δε χρειαζομουν φρασκαρισμα καθως αυτο φαινοταν και μυριζοταν
καθεται επανω μου και αρχισε ο αγωνας.
Στοματικο τελειο τα παντα ολα.Μου τη ξανασηκωσε μετα το πρωτο βολι σε χρονο ρεκορ με τη πιπα της.Απιστευτο στησιμο στα τεσσερα και φυσικα
μη ξεχασω το στηθος 3+ στητο με πανεμορφες ρωγες που δε χορταινεις.
Εφυγα ευχαριστημενος στο μεγιστο και θα εχω το νου μου να τη ξαναδω στο επομενο ταξιδι της.
Ακολουθησε φορτιση μπαταριας και ανακτηση δυναμεων στο ΛΑΙΚΟΝ στα Λαδαδικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
ΦΑΚΙΡΗΣ
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.977
Πόντοι:
34.168
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού