Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πληθωρική γυναικάρα! Το σώμα της είναι αριστοκρατικό! Εχει υπέροχα στήθη με πολύ ωραίες ρόγες. Το πρόσωπο της είναι από τα ομορφότερα που έχω δει. Με άλλα λόγια κοπέλα που κυβερνά πολλές αντρικές φαντασιώσεις. Κρίμα γιατί θα μείνει στην Αθήνα λίγες ημέρες... θα'θελα να την ξαναεπισκεφτώ. Η κοπελα είναι άριστη στην επικοινωνία, δεν λέει όχι σε τίποτα και δεν κοιτάζει το ρολόι. Αν σας αρέσουν κοντά και αδύνατα κοριτσάκια, τότε θα απογοητευτείτε. Αν όμως σας αρέσουν οι ψηλές κοπέλες (η ΑΜΠΕΡ δεν είναι μιλφ), τότε επιταχύνετε να την τιμήσετεΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2012
Αν όμως σας αρέσουν οι ψηλές κοπέλες (η ΑΜΠΕΡ δεν είναι μιλφ), τότε επιταχύνετε να την τιμήσετε
Έχω κουμπώσει ήδη 3η σου λέω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
13 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ συναγωνιστή σέβομαι την αρνητική άποψη σου, η οποία απ'ότι διαπιστώνω δεν είναι και η μοναδική. Όπως και η δική μου θετική άποψη για την κοπέλα δεν είναι μοναδική. Η κοπέλα πάντως ήταν μαζί μου άριστη και αξίζει την δοκιμή. Τέλος, θα ήθελα να κατανοήσουμε όλοι ότι δεν αγοράζουμε γουρούνι στο σακί. Αν θέλεις την δοκιμάζεις, αν όχι φεύγεις και δοκιμάζεις άλλη κοπέλα.
13 Δεκεμβρίου, 2012
Όπως τα λες ο καθένας έχει την άποψη του,και για να σου μιλήσω τίμια δεν την έχω δει απο κοντά.
Την έχει δει όμως ο αδερφός μου με τον οποίο έχουμε τα ίδια γούστα και μου είπε οτι όσο καλή και να μου έβγαινε στο service σε γυναίκα με τέτοιο σώμα δεν άφηνα 200!!
Πάντως το 8άρι που έχεις βάλει σε σώμα δεν υπάρχει ρε μπαγάσα Μεγάλο χαμόγελο
13 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα θα κανεις να προμοταρεις την αγελαδιτσα σου σε αλλο site. Θυμός
13/12/2012 η εγγραφη και 1η κριτικη Μαλακία
13 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κριμα το 200αρι θα λεγαμε μεταΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5