Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την είχα ξανασκεφτεί και παλιότερα αλλά είχε μια αρνητική κριτική και 250. Τώρα η τιμή κατέβηκε και οι γνώμες διχάζονται. Πήγα.
Στην αρχή το ύψος τραβά το μάτι αλλά αντίκρισα ένα πρόσωπο που δεν έχει σχέση με τις φωτογραφίες. Χάλια. Το κορμί όμως έδειχνε ενδιαφέρον. Σε όλες σχεδόν τις γυναίκες ένα ρούχο κάνει την διαφορά. Σε αυτήν ακόμα περισσότερο ίσως λόγω του ύψους και της κορμοστασιάς στην αρχή έδειχνε εντυπωσιακή! Γυμνή δεν έλεγε πολλά. Πολύ ρετούς και εκεί. Έχει σημάδια και χάλια δέρμα.
Αγγλικά λίγα, συζήτηση δεν μπορεί να γίνει.
Στην πράξη ενώ δεν ήταν παθητική και έπαιρνε πρωτοβουλίες το σεξ ήταν νερόβραστο.
Τα έκανε όλα στα γρήγορα και άγαρμπα ενω σε δικές μου πρωτοβουλίες συνέχεια ήταν στο μη και μη, δείχνοντας ότι για αυτήν η ώρα που περνά μαζί μου είναι αγγαρεία.
Για κώλο ρώτησα και αρνήθηκε, για cim ήθελε ακόμα 50, τελείωσα στο σώμα και μάλλον τσατίστηκε, πήγε κατευθείαν στο μπάνιο και κάτι μουρμούριζε στα ρώσικα.
Δεν μας χέζεις ρε μαντάμ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2012
Χωρίς να θέλω να υπονοησω κάτι κακό μόνο μια θετική κριτική έχει η κυρία του Σικελου. Τι να πω μαύρο και πάλι μαύρο.
11 Δεκεμβρίου, 2012
http://www.youtube.com/watch?v=c7ph2rPJXCY
11 Δεκεμβρίου, 2012
μαυριστε τις πουτανες..να μην κανουν σεφτε...εδωσες και 200 ευρω ρε φιλε..να πανε να καθαριζουν σκαλες αν δεν υπομονη..
11 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε Σικελέ μήπως της έριξες τίποτα στο ποτό και σου φέρθηκε τόσο καλά και σου έκανε και CIM?
13 Δεκεμβρίου, 2012
Με σωσατε... 3 μέρες προσπαθώ να κλείσω ραντεβού μαζί της και όλο δεν ταιριάζουν οι ώρες μας. Σήμερα που μου είπε μετά τις 19.00 εντελώς τυχαια μπήκα εδω την είδα, και φυσικά ακύρωσα..... Να στε καλά για τις κριτικές σας. Προσπάθησα να κλείσω την Eva και χθες και σήμερα αλλά σήμερα έφυγε. αν εχει κανενας καμια πληροφορία ας στείλει...
13 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το γλυτωσες το 200αρι φιλαρακι στο φτερο....Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6