Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περίεργη περίπτωση η μικρή εκ Ρουμανίας. Πραγματικό πιπίνι, το πολύ 21 ετών. Πρόσωπο μέτριο αλλά υπέροχο σώμα για όσους αρέσκονται στο σωματότυπο μοντέλου. Δηλαδή αδύνατη με μικρομεσαίο στήθος. Εμένα προσωπικά μου αρέσει για το λόγο αυτό παρέβλεψα τη διαφορά μεταξύ φωτογραφιών και πραγματικότητας όσον αφορά στο πρόσωπο και εισήλθα. Στα του αγώνα τώρα...... Πίπα καλή και αν επιμείνεις να μη χρησιμοποιεί χέρια υπακούει. Δεκτικότατη σε εντολές, πράγμα που αυτομάτως σημαίνει ότι δύσκολα παίρνει πρωτοβουλίες. Δεν πειράζει. Παίρνουμε εμείς. Το σεξ καλό αρκεί να έλειπαν οι faux κραυγούλες. Δε φτάσαμε ευτυχώς στην υπερβολή.
Γενικά καλή εμπειρία για κάποιον που αρέσκεται σε πιπινοκαταστάσεις με φαντασίωση μοντέλου. Αρκεί να αποδεχθεί ότι πρέπει αυτός να κάνει κουμάντο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2012
μαζί σου έτσι είναι ,αλλά το καλύτερο σημείο της που είναι το πεταχτό κωλαράκι με τις γούβες από πάνω δεν το ανέφερες.Στα τέσσερα η θέα είναι καταπληκτική ,στην πίπα το προσπαθεί αλλά γενικά σαν συμπεριφορά είναι χαμογελαστή και καλό παιδί. GFE για αγκαλίτσες είναι μια χαρά
20 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός. Παράλειψή μου...Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2