Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρώτη φορά γράφω κακή κριτική,αλλά η κατάσταση δεν πήγαινε άλλο.Κλείνω ραντεβού στις 8 το απόγευμα στις 7 του μήνα...κατά τις 7 και μισή μου και ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω και έχω κάνει το προγραμμά μου άνω κάτω για αυτήν μου στέλνει μην να μην έρθω γιατί δεν έχει καθαρές πετσέτες! Το καταπίνω και έτσι κλείνουμε για την επομένη (σήμερα δηλαδή) την ίδια ώρα...κατά τις 5 το απόγευμα μου στέλνει μην να το κάνουμε στις 9 καλύτερα! Δεν είχα το κινητό μαζί μου και έτσι δεν της απάντησα άμεσα,αλλά στις 8. Αυτή λοιπόν θέωρησε λογικό ότι δεν θα μπορώ και αντί να με ρωτήσει αν μπορώ κλείνει άλλο ραντεβου στις 9 στην θέση μου με ένα Ιταλό! Της στέλνω μην στις 8 ότι έρχομαι και σαν χαζή που είναι δεν μου απαντάει να μου πει τι έκανε και να μην έρθω γιατί εκλεισε με άλλον,αλλα αντί αυτου με άφησε να έρθω...έτσι για να κάψω λίγη βενζίνη...Θυμός Μόλις λοιπόν πάω προς το δωματιό της το οποίο μου είχε στείλει από το πρωι βλέπω έναν φοβισμένο άντρα παραδίπλα να περιμένει και μόλις με είδε εξαφανίστηκε! Με το που μπήκα μου είπε...στα Ιταλικα...ααα...δεν είσαι ό Ιταλός? Όχι της λέω...Είμαι Έλλην! Ευτυχώς! ααα...μου κάνει...περίμενα έναν Ιταλό! δεν μου απάντησες έγκαιρα και έκλεισα άλλο ραντεβου! Τέλος πάντων...έφυγα νευριασμένος...ίσως και καλύτερα γιατί είναι και ψιλογριά...πάνω από 40 σίγουρα. Η κοπέλα είναι ερασιτέχνης και χαζή.Έπρεπε να φροντίσει να έχει καθαρές πετσέτες έγκαιρα και όχι να ξεκανονίζει ραντεβού γιατί ο άλλος αναβάλει πραματα για να την δει...και σαν να μην φτάνει αυτό να ματα ξεκανονίζει το ραντεβού και την επόμενη ημέρα!ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο! Δεν σας λέω να μην πάτε ή να την μαυρίσετε...απλά όσοι τολμήσετε να έχετε το νου σας! Να της στέλνετε μηνυμα κάθε μία ώρα για να της υπενθυμίζετε το ραντεβού γιατί μπορεί να σας ξεκανονίσει και να βάλει καποιον άλλο στη θέση σας! αυτα...καλές γιορτές!Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2012
Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2012
Μαλακιες σου ειπε Μαλακία
Θα μπορουσε να παρει τηλεφωνο την υπηρεσια και θα της εφερναν πετσετες. Καποιο αλλο λογω θα ειχε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1