Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αυτό είναι από ένα μεταφραστή, Ελληνικά μου δεν είναι τόσο υψηλά


Ξέρω παιδιά πιθανώς δεν σας ενδιαφέρει από μου τελευταία αναθεώρηση, αλλά σε όλους τους άλλους που δεν θέλουν να χάσουν τα χρήματά τους

Συνεδρίασε το ένα βράδυ. Δεν ήταν καθαρισμένα όπως ρώτησα να, ζήτησα λευκά εσώρουχα και ήταν σε ένα μαύρο μίνι φόρεμα. Το δωμάτιο ήταν κρύο, το παράθυρο ήταν ανοικτό και είχε η βαριά μυρωδιά από τσιγάρα. Έφυγα από τη δωρεά (190€...10 επιπλέον επειδή δεν έχω αλλαγή). Πήγα να το ντους και πήρε ένα ζεστό για 5 λεπτά... τόσο ωραία... ειδικά εφόσον ήταν 6ºC έξω. Θα ήθελα να τονίσω, αυτό είναι μου δεύτερο ντους σε 4 ώρες. Έχω υγιεινής σχετικά υψηλή προτεραιότητα, διότι θα συναντήσω με δουλεία των πελατών. Εγκατάσταση, θα βγει και παίζει για το iPad. η τηλεόραση έχει ελληνικές ειδήσεις σχετικά με αυτό, αυτή δεν μιλούν Ελληνικά... έτσι γιατί είναι σχετικά...Γιατί ήταν δεν ήταν στο MAD TV; Αρχίσαμε να μπει σε την διασκέδαση... που αρνείται να μου φιλί με γλώσσα. Λέει την εμπειρία GFE μια ιστοσελίδα οργανισμός... αρχίσει με μια πολύ αργή BBBJ... φανταστικές... έχει απίστευτα μαλακό δέρμα και perky μικρά βυζιά. Πολύ petite γυναίκα. Εμείς βάρδια θέσεις και αυτή αποτυπώνει μία μου προφυλακτικών, φοράτε Magnums...Durex είναι πολύ στενό για το εργαλείο μου... αυτό θυμηθείτε για αργότερα καθώς συνεχίζετε ανάγνωση. Αρχίσει με μια OWC μου...Ποτέ δεν είχα αυτή εκδόθηκε πριν... και ειλικρινά... ήταν φρικτή... γιατί θα της πω GFE και δώσε μου ένα OWC; εκείνη διατηρεί πρόκειται για 5 λεπτά με τα μάτια της ανοιχτά και μόλις γλύφουν σαν εκείνη δεν είχε δει ποτέ ένα πριν και δεν έχει ιδέα τι να κάτω εκεί...Εκείνη αποτυπώνει ένα σωλήνα της πηκτής από το nightstand και αρχίζει να λαδώσετε αυτή όλο μου. Γνωρίζω ότι είμαι ένα μεγάλο Γκυ, ίσως χρειάζεται κάποια βοήθεια γρήγορα αυτό...Πιστέψτε με όταν σας πω...Δεν χρειάζεται να βρείτε στο άρθρο. Επρόκειτο για ζωντανή οδήγηση ένα Mini Cooper μέσα από ένα τούνελ τρένων. Έχω ήδη με αρκετά κορίτσια, τόσο κορίτσια εργασίας και τακτικές κορίτσια. Θα μπορούσε να βγω μεγαλύτερη ευχαρίστηση από το χέρι μου. Κινήσεις της ήταν ρομποτική, αυτή δεν ήταν να απολαμβάνεται. Ήταν πολύ κρύο...Θα αλιεύονται της κοιτάζοντας μακριά πολλές φορές το iPad για να δείτε ποιος το έστειλε ένα μήνυμα γιατί αυτό διατηρείται κουδουνίσματος ολόκληρο το χρόνο μας προσπαθώντας να πάει κανείς. Παίρνει από εμένα...Προσπαθώ ιεραπόστολο... ακόμη nope χαλαρά... μας δοκιμάστε doggy... nope... ακόμη χαλαρά...Μου Πες της να θέσει την τακούνια της και εγώ κάμπτει την πάνω από μπροστά σε καθρέφτη, πόδια μαζί... λίγο αυστηρότερος αλλά όχι πολύ...Στο τέλος μου μόλις έχεις μεθύσι γιατί αυτή δεν ήταν μιλάμε, moaning, ή ενεργός κατά τη διάρκεια της εμπειρίας. Πήρα από το προφυλακτικό, απέρριψε με τα σκουπίδια, ανάγγειλε ήταν πολύ κρύο και αυτή η γραμμή εργασιών δεν είναι για εκείνη. Πήγε στο μπάνιο, πήρα άλλο ντους, της ξεπλένονται από εμένα, έχεις καθαρισμένα, επέστρεψα και ζήτησε τα ρέστα μου. Ολόκληρη η ώρα κοστίζει 180€...Έφυγα σε 30 λεπτά. Μπορείτε να φανταστείτε πόσο pissed off είμαι. Μπορώ να καταλάβω τον οργανισμό όλα όσα συνέβησαν και είπαν ότι θα λαμβάνουν πίσω μου. Πηγαίνει να τους πω ότι είχα μια μυρωδιά επειδή δεν είχε καμία άλλη συλλογιστική να πω ήμουν ένα κακό πρόγραμμα-πελάτης και ότι θα πρέπει να επιστρέψετε το δωμάτιο και μύρισε...Ολόκληρο το δωμάτιο είχε μια μυρωδιά των τσιγάρων... σας δεν ήταν δυνατή η ακόμα και οσμή σεξ σε αυτή την αίθουσα αν υπήρχε ένα τίναγμα κύκλο και ένα gangbang σε εξέλιξη...Η υπηρεσία προσφέρεται να φροντίζουν για μένα και τους πιστεύω. Είχα λίγα άλλα κορίτσια από τους και ήταν φανταστική. Αυτό όμως, η Angela, θα πρέπει να μεταβείτε πίσω στη Ρουμανία και να επικεντρωθεί σε κάτι που έχει πολύ μικρή επαφή ανθρώπους... όπως όλο και μια veteranarian.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2012
Φίλε γράφε στα Αγγλικά καλύτερα
08 Δεκεμβρίου, 2012
χαχααχχαχαχα,ωραιος φιλε,εισαι γαματως πολυ γελιο...
08 Δεκεμβρίου, 2012
αν καταλαβα καλα μαλλον ηταν φολα η κυρια. ευτυχως γιατι την καλοεβλεπα αλλα δεν τολμουσα γιατι ειχα κι αλλη κακη εμπειρια απ αυτο το γραφειο.
10 Δεκεμβρίου, 2012
μας γλυτωσες μαστορα απο την φολα.many thanks
11 Δεκεμβρίου, 2012
Κανε τωρα μια αναποδη μεταφραση και αν καταλαβεις τιποτα......Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5