Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
2ώρο εχτές με την Gisele και συνάντηση για πρώτη φορά. Φτάνω στο ξενοδοχείο και έχει εκεί την πολλή πλάκα. όλος ο όροφος γεμάτος αμερικανάκια σε εκδρομή στην Αθήνα, τις πόρτες ανοιχτές πανικός στο διάδρομο και εγώ να χτυπάω την πόρτα της. Μια πόρτα 4 πόρτες πιο κάτω από την πόρτα της μογγόλας. Παραλίγο να πάω εκεί ενστικτωδώς!!!Έχουμε και λέμε, καμία σχέση με τις φωτό αλλά αυτό μόνο αρνητικό δεν είναι. Ματάρες,2μετρο μωρό με απίστευτο στήθος και διάθεση για πολλά και διάφορα. Γιατρός στην ζωή της στην πατρίδα, γιατρός του έρωτα για μένα εχτές. Με υποδέχθηκε με 10ποντα,νεγλιζέ και τίποτα άλλο. Ματάρες ατελείωτες... την κάνω για ντούς και βγαίνοντας ξεκινούν οι αθλοπαιδιές. Γελάει όλη την ώρα αλλά μόλις αρχίσει να ανάβει το γυρίζει σε κάτι βογγητά, τα αμερικανάκια πρέπει να πάθανε σοκ έξω... το παλεύω να μην αλλά με έχει βάλει κάτω και σε λίγο Γιατρός (ειδικότητα παιδιατρική παρακαλώ....) - Εγώ...1-0... διάλειμμα με ιστορίες από το νοσοκομείο που κάνει την ειδικότητα και αρχίζει ο 2ος γύρος με την ατάκα της "you are here to fuck not to make me melt..." που να ξερε... μάχη κανονική με δαγκωματιές τρελά φιλιά αγώνας μέχρις εσχάτων και δεν άργισε η ισοφάριση κάνοντας την να τελειώνει με σπασμούς ενώ είμαι μέσα της...ανάσες και συνεχίζουμε όπου το παίρνει πατριωτικά και απλά υπέκυψα...2-1 το σκορ και κατηφορίζω προς τα κάτω... εκεί είπε το δεσπότη παναγιώτη όπου τα γελάκια δίνουν την θέση τους σε ατελείωτα βογγήτα με δύναμη πάθος και ένταση σε πολύ υψηλά επίπεδα! πόρωση... 2-2...

την βάζω να φορέσει πάλι τα τακούνια και στα όρθια και από πίσω πλέον παίζουμε το παιχνίδι όπου τελευταία στιγμή τελειώνουμε μαζί και εγώ να μένω χωρίς ανάσες...3-3 γράφει το ταμπλό και εγώ δεν μπορώ να πάρω ανάσα...

αυτή εκεί...ματάρες,γέλιο και συνεχίζει μόλις βρήκε την ανάσα της... εγώ δεν ήμουν εκεί αλλα στο τέλος ούρλιαζα μεταξύ πόνου και ηδονής τελειώνοντας στις 2 κ κάτι ώρες 4 φορές... έλιωσα...τελείως...

Μια χαρά ήταν. Το αστείο, βγαίνοντας στον διάδρομο...χειροκρότημα από τα αμερικανάκια και "be the man..." ενώ εγώ προσπαθούσα να πάρω το κορμί μου προς το ασανσέρ. Παιρνόντας έξω από την πόρτα της μογγόλας έκανα όσο πιο σιγά μπορούσα. Θα κατέρρεα μόνο και μόνο που θα την έβλεπα...

μια χαρά το πρακτορείο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
270
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού