Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψηλή,ξανθιά,μοιάζει κατά 99% με τις νέες φώτο.Στήθος 3,5 περίπου,κωλαράκι κανονικό.
Πρόσωπο θα έλεγα σχετικά μέτριο προς το γλυκύ βραστό.Δεν έχει τον αέρα μοντέλου ή κανένα υφάκι ψιλομύτας,αλλά είναι πολύ προσγειωμένη.
Πολύ καλό παιδί,μιλάει καλά αγγλικά(ποιος είπε ότι ξέρει μόνο yes-no?),φιλική,πρόσχαρη,κλασική κοπέλα για γκομενιλίκια.

Πολύ καλή πίπα με cim και τα κατάπιε!
Δεν ζήτησα ουτε μου έβγαλε κάτι σε PSE.Είναι προς το GFE πάρα πολύ.

Γενικά,μια ωραία κοπέλα,αλλά ούτε έμφραγμα παθαίνεις όταν την βλέπεις ούτε τίποτα.

Ως λάτρης του περιθωρίου-υποκόσμου των city-tour,δηλαδή σκυλιών,χοντρών,ψιλοάσχημων κλπ,δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα.

Καθώς ήμουνα με την Τζούλιετ, το μυαλό μου βρισκόταν στον πιο πάνω όροφο που κατοικοεδρεύει η γυφτο-μαυρούλα Άντρεα από pink ladies!....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2012
Τον Μάρτιο που την είχα πάρει δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου Αγγλικά προφανώς θα έκανε ταχύρυθμα μαθήματα.
27 Νοεμβρίου, 2012
Επειδή σικελέ έχω δει και την ολίβια στο πρόσωπο η juliet είναι πολύ πιο όμορφη η ολίβια είναι σαν παραμορφωμένη.Μάλλον όπως γράφεις γουστάρεις τις ασχημούλες.
27 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εδω κοιτα δεξια !!! Κουλ
27 Νοεμβρίου, 2012
Τι θες και πας στις ομορφες ? Ανηκεις στην κατηγορια των ανθρωπων που τους αρεσουν τα βρωμικα ..οταν τους εκανε η μανα τους παστιτσιο πηγαινουν και τρων πιτογυρο Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4