Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
(Updated: 20 Νοεμβρίου, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η νεαρή αυτή πουτάνα είναι περίπου όσο όμορφη φαίνεται στις φωτός, κάπου 1.70 και με ωραίο νεανικό σώμα αν και με ολίγον αχλαδωτό κώλο. Πολύ ωραία φυσικά βυζιά ψιλοσκληρά στην αφή με ανοιχτόχρωμες ρώγες, μουνί πάρα πολύ καλό κλειστού τύπου με μικρά ροζουλί μουνόχειλα (κλειστό μόνο κατά την όψη γιατί όταν μπαίνεις μέσα και με την κρέμα που βάζει διαπιστώνεις ένα κάποιο βάθος) και αρκετά καλοσχηματισμένα δάχτυλα ποδιών. Μπούτια και γάμπες κάπως μυώδη όπως των χορευτριών και με ανοίγματα. Ποιός ξέρει σε ποιό καταγώγι/κωλάδικο της οικουμένης πουλούσε και αγόραζε καβλωμένους ηδονοβλεψίες πελάτες. Υπόθεση δική μου είναι αυτό αλλά ταιριάζει με την αίσθηση που σου δίνει το βλέμμα της ακόμα ότι αν και μικρή (19-20 το πολύ), είναι ψημένη πουτάνα. Και συνειδητοποιημένη. Όσο "χρησιμοποιημένη" κι αν είναι όμως, η φρεσκαδούρα της ηλικίας της δε λείπει και έγινε απ' την πρώτη στιγμή αντιληπτή και αισθητή απ' τα μονίμως διψώντα για νεανική θηλυκή σάρκα εγκεφαλικά μου κύτταρα και αν και δεν κάνει και τπτ σπουδαία πράματα, Βάζει αρκετούτσικη κρέμα και η πίπα της δεν είναι και η καλύτερη του πορνοκόσμου, με κάβλωσε για τα καλά. Κώλο δίνει αλλά δεν πήρα - τα αγγλικά της καλά και η συνεννόηση εύκολη - όχι στην καθαρότερη δυνατή κατάσταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.112
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 poutsokrator, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2012
χαίρεται αδέρφια και συναγωνιστή ...έχω μια απορία ως προς την κριτική είναι κάτι που δεν έχω καταλάβει λες στο τέλος Κώλο δίνει αλλά δεν πήρα - τα αγγλικά της καλά και η συνεννόηση εύκολη - όχι στην καθαρότερη δυνατή κατάσταση. Τα αγγλικά η ο κώλος γιατί μπερδεύτηκα κάπως... επίσης μιας k οι εποχές δύσκολες πες και μια τιμή να έχουμε ένα μπούσουλα ...θεωρώ την εν λόγω πουτάνα από πρώτης ματιάς πολύ ενδιαφέρον μακάρι να έχουμε k άλλες πληροφορίες - κριτικές Μεγάλο χαμόγελο
20 Νοεμβρίου, 2012
συνεννοηθηκε με τα καλα της Αγγλικα ο ανθρωπος μπας και γαμησει κωλο... αλλα μετα τον πηρε η μποχα και αλλαξε γνωμη...
20 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κινκυ βοηθα και εσυ λιγο και θα παρεις τις απαντησης που θες !!!
Απλα το λεω γιατι απο το 9 μας εχεις γραμμενους στα αρχιδια σου γενικα !!! Γλώσσα
20 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η φράση που αφορά τα αγγλικά είναι ανάμεσα σε 2 παύλες άρα δεν επηρεάζει το νόημα της πρότασης που είναι: “Κώλο δίνει αλλά δεν πήρα ,όχι στην καθαρότερη δυνατή κατάσταση.”
C
Cr9
20 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πωπω μπηχτή αμέσως ... έλειπα εκτος και δεν σας έχω γράψει στα αρχίδια μου ...εκεί έχω γραμμένο το σύστημα μας ...είδες μπήκα k πλάκωσε κόσμος έκανα καλο ποδαρικό μετά από καιρό αυτό έχει σημασία !!!
20 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρα δεν είχε κάνει λεύκανση άντε ντε είπα k εγώ τι κατάλαβα λάθος Γλώσσα
πέραν τις πλακας πάντως έχει κάτι η συγκεκριμένη
σου βγάζει μια κυριλέ τσογλάνια άμα την έχει και στην μάχη ... με φυσικό όμορφο k στημένο βυζί μαtια άψογα από τι είδα k με πολύ ωραία πόδια ,δεν ξέρω μου βγάζει κάτι μεταξύ babysitter και δασκάλα χορού είναιμια ωραία περίπτωση για "αγιοβασιλλινα" ότι πρέπει για κάνα ντουέτο για αυτο ζητησα και αλλα να μαθω
20 Νοεμβρίου, 2012

ΑΠΟΡΙΑ
Ο κωλος ειναι εξτρα, ή μεσα στο πακετο ?

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

Η κρεμα στο μουνι ειναι προβλημα...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

Απ' οτι φαινεται η επομενη κριτικη θα εχει πολλη ενδιαφερον...Πιθανα, να διαλυσει και τα τελευταια συννεφα αμφιβολιών. Αναμένουμε....
(Updated: 20 Νοεμβρίου, 2012) 20 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξτρά είναι ο κώλος. Οι αμφιβολίες ποιές είναι; Χμμμ; Οι τελευταίες προτάσεις είναι 3 πρόσθετα διαφορετικά στοιχεία στο τέλος της κριτικής. Θα μπορούσε να είναι "Κώλο δίνει αλλά δεν πήρα - τα αγγλικά της καλά και η συνεννόηση εύκολη - όχι στην καθαρότερη δυνατή κατάσταση - parking δύσκολο λόγω περιοχής - καιρός βροχερός - ωραία θέα απ' το δωμάτιό της" και στην περίπτωση αυτή θα είχαμε 6 πρόσθετα στοιχεία. Σπασίκλας
20 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βαλε και γωνιακο δωματιο αυτο το 02 στο οποιο δεν εχει πολυ χωρο για τιποτα !!!
7 Προσθετα στοιχεια !!!Μεγάλο χαμόγελο
21 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι στη καθαρότερη δυνατή κατάσταση Χμμμ;
Η κοπέλα η το δωμάτιο?
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2