Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρέθηκα με την εν λόγω δεσποινίδα μετά από αρκετό καιρό και ανέμενα η συνάντησή μας να είναι άριστη όπως και την προηγούμενη φορά.Δεν διαψεύτηκα....
Ευγενικότατη,πρόθυμη σε ότι της είπα (μέχρι και τον "οδοντίατρο" σταμάτησε να κάνει)και με πολύ καλό social time.
Πρόσωπο έκφυλο και σώμα τέλειο με μόνη παραφωνία τις ούλες της πλαστικής.
Πίπα βαθειά με τα ανάλογα φτυσίματα και αρκετό καραμπαλικιν.Επόμενος στόχος ο υπέροχος κώλος της όπου και με προτροπή της δεν χρισημοποίησε λιπαντικό αλλά έκανε η ίδια την αρχή.....αργά και βασανιστικά!!!!
Γύρισμα στα 4 με στήσιμο όπως βόλευε εμένα και σφυροκόπημα μέχρις εσχάτων.Το γουστάρει και το δείχνει!Η 1η κατάθεση δεν άργησε να έρθει...
Μπανάκι στη συνέχεια και ολίγον τι συζήτηση για να χαλαρώσουμε.Έκανε στην αρχή μια προσπάθεια για μασάζ αλλά δεν είχε την πίεση που ήθελα και της έκανα εγώ (gl,όχι σχόλια...).Μεγάλο χαμόγελο
Ο 2ος γύρος επιτυχής σαν τον 1ο με το έργο να λαμβάνει τέλος στο πάτωμα λόγω καλύτερου "πατήματος"(μαλακό το στρώμα και δεν ισσοροπούσε πάνω μου με τα 12ποντά της.).Τα δέχτηκε τα σκάγια στη μάπα γιατί το CIM δεν το πολυγουστάρω.
Η ώρα όμως είχε περάσει κατά πολύ αλλά no problem,κάθησα κι άλλο!!!!!!Αργούσε η επόμενη συνάντησή της και πιάσαμε τη κουβέντα.

Μια ακόμα ΑΨΟΓΗ συνάντηση με μια από τις κορυφαίες,κατά την προσωπική μου άποψη,CT που κυκλοφορούν στην Ελλάδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Johnny Red
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
113
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού