Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Να αρχισω με την βαθμολογία , ασχετα που δεν μου το επιτρέπει το σύστημα αυτή είναι η πραγματική βαθμολογία,μπορεί να έβαζα στο κορμί και 9,5 αλλά όλα τα άλλα είναι όπως τα έχω.
Λοιπόν η τύπισα είναι πολύ κρύα και ψώνιο όταν ειδικά με ρώτησε με τι νικ γράφω και που και τις είπα ότι δεν γράφω στραβομουτσούνιασε. Μου έδωσε την εντύπωση της μιλημένης που στοχεύει σε πελάτες για να πάρει καλές κριτκές,τι να πω δεν ξερω.
Πάμε παρακάτω, πρόσωπο παραμωρφομένο από τις πλαστικές που μαζί με το μπλαζέ κρυοκολο υφάκι μου ερχόταν να την πλακώσω στο ξύλο.
τελικά την πλάκωσα στο γαμήσι να μην πάνε τα φράγκα πεταμένα, α που τα ζητάει σχεδόν με την είσοδο στο δωμάτιο.
Αντέχει το μαμήσι αντέχει το σκληρό αναλ και κάνει καλή πίπα αλλά είναι όλα εντελώς μηχανικά χωρίς ίχνος καύλας,εκτός από κάτι ψεύτικες κραυγές και ατάκες, που την είδαν οι άλλοι την σούπερ καύλα, δεν ξέρω η είναι όλοι όσοι την πήδηξαν μέχρι τώρα σαν τον Μπραντ Πιτ και πηδάνε σαν τον Πήτερ Νορθ ή δεν εχουν ιδέα πότε μια γυναίκα τους δουλεύει.
Σόρρυ Λοριν αλλά δεν θα ξαναπάρω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
280
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού