Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρέθηκα για ένα τριημερο στην Κωνσταντινούπολη και εόχα την ευκαιρία να συναντηθώ με την Anna. Μια και ήμουν σε καλό hotel την έκλεισα στον χώρο μου. ήρθε ακριβώς στην ώρα της και όταν άνοιξα την πόρτα είδα μια γυναίκα γλυκιά, όμορφη και κοντούλα (τουλάχιστον αναλογικά με εμένα). Την καλωσόρισα και αφού είχαμε μια καταπληκτική κουβέντα (πολύ έξυπνη και πνευματώδης), αρχίσαμε τον αγώνα. Πίπα πολύ καλή, υγρή, βαθιά, με εναλλαγές στην ταχύτητα ανάλογα το τι άρεσε σε εμένα. Στο sex μου απόδειξε γιατί η κοντούλες είναι καλύτερες από τις ψηλές. Κάναμε sex σε ότι στάση και όποιο τρόπο μπορούσα να φανταστώ. Ακούραστη με τρομερή συμμετοχή και πολύ γέλιο (σε κάτι αποτυχημένες προσπάθειες). Τα υπόλοιπα πιστεύω ότι είναι διαφορετικά για κάθε ένα, ανάλογα με την χημεία που έχεις με την κοπέλα. Προσωπικά με την Anna βρήκα τον μαστορή μου. Πέρασα τέλεια και θα ξαναπάρω. Το μόνο αρνητικό ότι δεν τίμησα τον λόκο της αλλά μου είπε όλο νόημα ότι μου τον φυλάει για την συνάντηση μας στην Αθήνα. Κλείνοντας προσφέρει ότι αναγράφετε στο site, πολύ καλό GFE, και τέλειο value for money. Όπως είπα όλα είναι θέμα χημείας με την κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
750
Πόλη συνάντησης
Κωνσταντινούπολη (Τουρκία)
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού