Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντήθηκα με Izabela νωρίτερα σήμερα. Ντυμένοι όπως ζήτησα όμως θα πω από τη στιγμή που εγώ μπηκα μεσα ότι αυτή την ομορφιά τις θα δυσκολευτεί λίγο το πραγμα. Αυτή προσπάθησε να είναι είδος, της αρέσει να παίζη με θηλές...και οχι ι δηκες της, και μου ζήτησε να κανω ένα ντους αλλα τησ ειπα να ερθη μαζι μου για "sexy shower" και μου ειπε οχι. Επιστρέφοντας στο δωμάτιο, εκείνη έκανε ένα μικρό χορού για εμένα και στη συνέχεια με εκανε "straddle". Αγκαλιες και φιλια, καλά... η φιλία. Αναφέρει σαφώς ότι αυτή εκτελεί «φιλί με γλώσσα», αλλά βλέπω αυτή στερείται στην εν λόγω υπηρεσία. Λατρεβω οταν να φιλώ γυναίκες, όταν νιώθω.. απλά βάζουν τα χείλη με τα δικά μου χορης γλώσσα, με ενοχλει. Κινηθήκαμε κατά μήκος για την όμορφια στω στήθος της, φυσικες, αλλά δεν ήθελε να με αφηση να πεξο μαζη τους. Η πίπα της ήταν τίποτα ιδιαίτερο. Εκείνη χρησιμοποιεί συχνά τα χέρια της και δεν τον περνη βαθυ. Το μόνο πράγμα που μπορώ να πω είναι ότι ήταν μια πολύ υγρή πίπα. Το παιχνίδι αρχισαι παλη και καταλήξαμε ενα επάνω το άλλον. Προσπάθησα να βαλω ένα δάχτυλο μέσα αλλά αυτή με εδιοξε. Αλήθεια? Είμαι ο πελάτης και μέχρι στιγμής μου δεν λάβετε μια ορθή φιλί ή να πεξω με το γατακη με ένα δάχτυλο. Ειπα στον αυτο μου...Το μεγαλο παιχνιδυ πρεπη να ειναι 100%... Δεν ήταν. Την χαιδεβω πίσω την πλάτη κι αισθάνθηκε κάτι περίεργο, έχει ενα μικρο "patch" με τριχες πάνω από τον κώλο της, σαν ι άντρες που εχουμε το "happy trail" αλλά το υπόλοιπο του το σώμα δεν ιπαρχει ουτε μια τριχα. Όταν είδα ι ΤΕΡΆΣΤΙΑ μελανια και βλεπη τα ματια μου να κανουν τουμπες, προσπαθισε να το δικαιολογιση....μου ήταν σοβαρο αυτο και το πρακτορειο της κριβι αυτες της φοτογραφιες στο site. Μπηκε πανω μου για λίγο, είχαμε λίγες περισσότερες θέσεις και στη συνέχεια με τα ψηλά τακούνια και την πήρε απο πίσω μπροστά από το καθρεπτη για να παρακολουθήσουν τα βυζιά της. Τα Αγγλικα της είναι παναθλεια δεν είναι καν καθομιλουμένης, φρικτή. Απλά δεν ήταν δυνατή η σύναντηση. Με ροτησε γιατί έρχουμαι για την συνοδεία, σχεδόν ζητώντας πληροφορίες για την ηθική μου με το τονω που ειχε. ΔΕΝ μπορουσα να πάω για δεύτερο γυρω με την ανάκριση. Είναι διασκεδαστικη αλλά αυτή διατηρούνται μιλώντας στην ρωσική, δεν είχα ιδέα τι ελεγε και ελιξε ι ορα μαζη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2012
Με google translate γραφεις? Χμμμ;
18 Οκτωβρίου, 2012
Αν μπορει καποιος να κανει μια μεταφραση στα Ελληνικα ή εστω στα Αγγλικα, για να το διαβασουμε........
18 Οκτωβρίου, 2012
Τα Αγγλικα της κοπελας μπορει ναναι παναθλια,αλλα και τα δικα σου Ελληνικα ειναι το ιδιο.
18 Οκτωβρίου, 2012
Διάβασα την κριτική σου και έχω να ρωτήσω τα εξής...Χρησιμοποίησες Google Transaltor για να βγει το κείμενο στα ελληνικά ή έχεις πρόβλημα έκφρασης ? Χμμμ;
18 Οκτωβρίου, 2012
Έχεις δίκιο. Έλληνικα δεν είναι τη μητρική μου γλώσσα. Κάνω ότι μπορώ. Σχετικά με το πώς μπορώ να σταματήσω να γραφω λεπτομέρειες και μπορείτε να βρειτε από μόνοι σας και να χάσετε τα δικα σας χρήματα; Αυτό αρκεί;
18 Οκτωβρίου, 2012
τυπε ειτε εισαι αναπηρος η κανας αλβανος/πακιστανος δεν ξερω και γω τι...οπως και να χει μια χαρα νοημα βγαζει που η κοπελα δεν ηθελε πολλα πολλα...αντε θα μας βγαλεις τα ματια να πουμε σε λιγο..
18 Οκτωβρίου, 2012
ρε φιλαρακι, με συγχωρεις κιολας, και με ολο το συμπαθειο δηλαδη, αν και δε συνηθιζω να γραφω σχολια, αλλα προσπαθησες με αυτα που εγραψες και προσπαθησα να τα διαβασω, να με καταντησεις δυσλεξικο.....
εχουν δικοι οι συναδελφοι, το ggogle translator δουλεψες για να γραψεις την κριτικη σου? δηλαδη αν ηθελες να μιλησετε με την κοπελα στα Ελληνικα, πως θα συνενογιοσασταν?
και παλι φιλικα.
18 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συντρόφια ή πρόκειται για καραμαλακισμένη ηλιθιότητα που βαφτίζει ο ίδιος αστείο (a la kotobiftekou) ή ο άνθρωπος είναι τελείως μαλάκας και βαλτός....Θα μας καταντήσει δυσλεκτικούς ο καραγκιόζης
18 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα προτιμάτε την σωστή ελληνική γλώσσα από ένα Μεταφραστής;

Σας παιδιά συμπεριφέρονται bitches... γκρινιάζουν και διαμαρτύρονται.

Από τον Καναδά... αλλά χάρη εγκατάσταση asshole. Θα προτιμάτε πληκτρολογώ στα αγγλικά; Σχετικά με το πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω ενδιάμεσο γλωσσολογία, να boggle το δικό σας διανόησης; Όπως είπα, αν σας δεν ήθελε τη βοήθεια του άλλου παίκτη στοιχημάτων στο παιχνίδι τότε Πετάξτε τα χρήματά σας και δεν θα γράψω άλλο κριτική. 100% Ελληνικό guy από Βόρεια Αμερική... ζουν δίπλα σε όλους εσάς σε αυτή την πόλη.

Τα παραπάνω σε ένα μεταφραστή μοιάζει με σκατά... είναι ότι όσα παιδιά θέλετε;
18 Οκτωβρίου, 2012
Thanks for the good review. Keep on informing us and listen to noone.
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2