Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
εχτές έκλεισα με την Ισαβελλα για 2 ώρες. Στην αρχή με στείλαν σε άλλο ξενοδοχείο και λίγο πριν το ραντεβού μύνημα για αλλαγή ξενοδοχείου προς κέντρο. Έφτασα, Ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια απίστευτη γυναίκα...εντάξει το πρόσωπο δεν είναι το καλύτερο αλλά από κορμί, θεέ μου! στήθος τούμπανο, χείλια τούμπανο, κολαράκι απίστευτο. Παιδιά έπαθα πλάκα. Από επικοινωνία μηδέν μόνο κάτι one moment please στην αρχή και μετά όλο what else? Και μετά άρχισε το πανυγήρι. Η τύπισσα γουστάρει τρελά, τελειώνει με τρελό τρόπο, σπασμοί δυνατοί και έντονοι αλλά σε τρελαίνει να σου λέει "more...more...". Aπίστευτα σφιγχτό το μουνάκι της. Με δυσκολία το θερίο, με καμία δύναμη 2 δάχτυλα. Τέλεια αίσθηση...Με τρέλανε, ιδίως στα όρθια, λόγω ύψους κάναμε απίστευτα πράγματα. Εντάξει στην αρχή λίγο χαλάστηκα με την καπελωμένη αλλά το μετά με έκανε να το ξεχάσω. Άσε που έχει όρεξη που δεν σε αφήνει να χαλαρώσεις! Το κορυφαίο, τρελό και γρήγορο σφυροκόπημα σε ιεραποστολικό, τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου, και τελειώσαμε μαζί νιώθωντας τα νύχια της στην πλάτη μου. Διάλλειμα λίγων δευτερολέπτων και την άκουσα να λέει το μαγικό... "more..." έμεινα παιδια... έμεινα... Με βλέπει που ήμουν κομμάτια και σηκώνεται φοράει τα τακούνια της και αρχίζει να παίζει στα όρθια με το γατάκι της... εγώ πλάτη και την έβλεπα από πίσω τον απίστευτο κωλο της με τέλεια θέα σε όλα... ε δεν ένταξα, σηκώθηκα, μάζεψα τα κομμάτια μου και άρχισα από πίσω ένα πινελάκι... πάλι αυτή "more..." εκεί το πήρα απόφαση, αν έιναι να τα φτύσω σε γαμοκρέβατο ας το κάνω τώρα με στυλ. More και εγώ και ουρλιάζοντας τελείωσα σχεδόν πονώντας στα όρθια. Ξέχασα να σας πω, μετά την δουλειά πάω να γραφτώ γυμναστήριο.

Υπέροχη κοπέλα (φοιτήτρια οικονομικού στην Μόσχα, επιτέλους πήδηξα την οικονομία....), απίστευτο σέξ, και εγώ μετεξεταστέος σε φυσική κατάσταση...

με μια λέξη... τεφαρίκι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού