Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάπως καθυστερημένη η κριτική μου αλλά οφείλω να παραθέσω την εμπειρία μου για την βοηθεια των υπολοίπων !!!
Μέρα συνάντησης όχι ακριβής, δεν θυμάμαι ακριβώς, κάπου τέλος Αυγούστου !!

Καταρχάς σέβομαι απόλυτα και τις 3 προηγούμενες κριτικές , γιατί πρόκειται για τρεις αξιόλογους συμπολεμιστές ,αλλα και οι 3 έχουν απόλυτο δικιο!! Πως γινεταί αυτό??? Μα φυσικά το δικαιολογεί ο τίτλος μου: Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα ΚουλΚουλ
Όσο αναφορά την δικιά μου όρεξη θα σας αναφέρω ότι πρόκειται για ενα κορίτσι που στα δίνει όλα!!!

Υπέροχη υποδοχή,σώμα καλοστυμένο και βυζι ψεύτικο αλλα τούμπανο ,ενώ ζητησα να μου φορέσει φουστανάκι και ψιλοτάκουνα και το έκανε αμέσως. Με υποδέχτηκε με φιλιά και σε όλη την ώρα είχε ένα ατελείωτο χαμόγελο.Μεγάλο χαμόγελο
Το άχρωμη που ακούστηκε ίσως οφείλετε, κατα την γνώμη μου πάντα, στο ότι δεν παίρνει καμία πρωτοβουλία στο σεξ.Καμία συμετοχή στο κρεβάτι αλλα το ατού της ειναι οτι ειναι δεκτική σε όλα και με το χαμόγελο!!!!
Και επαναλαμβάνω παντα κατά την δική μου κρίση αλλά αυτο που έλαβα ήταν :
Άτελειωτα φιλια και γλώσσα να σε πνίγει.
Στην πίπα θέλει καθοδήγηση αλλα δεν λέει όχι . Σιγά σιγά απο την τρυφερή γλώσσα φτάσαμε στο deepthroat σε σημείο να δακρίζει και να τινάζεται , χωρίς και πάλι να φέρνει αντίρρηση.
Σε όλη την διάρκεια είχε σφαλιάρες στον κώλο και ενώ έλεγε στοπ και πως πονάει στην ουσία ούτε σε αυτό με σταμάτησε και αντικριζα 2 κωλομέρια κατακόκκινα . Εκει άρχισαν τα κωλοδάχτυλα ταυτόχρονα με το κάρφωμα!!
Καμία αντίδραση και στα 2ΝτροπήΝτροπή
¨Οσο καρφωνα , τόσο άνοιγα την ροδέλα και παλι δέκτικη και σε αυτο!!
Ατελείωτο σφιροκόπημα παντού , όπως θέλω και όπου θέλω μέσα στο δωμάτιο.
Θα δανειστώ την πρόταση απο τον συμπαίχτη:
"Το κορίτσι σηκώθηκε και φόρεσε πάλι το φουστάνι της και κούρνιασε στην άκρη του κρεβατιού κοιτώντας με με τρόμο....
-εχει γούστα να θέλει κι άλλο...

Και όμως στο τελείωμα και των 2 γύρων αυτήν την εικόνα αντίκρισα και εγώ του τρόμου και ταυτόχρονα το ότι το γουστάρει. . . .
Περι ορέξεως................

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
koproskulo21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.208
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού