Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναντηση σημερα!!!Ακομα χαμογελω!!!!ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο....Συναντηθηκαμε εκτος ξενοδοχειου και ανεβηκαμε μαζι σε 5 σταρ ξενοδοχειο στο κεντρο!!! Οι φωτογραφιες ειναι δεκα φορες χειροτερες απο την πραγματικοτητα!!!Ηλθε χωρις η με ελαχιστο μακιγιαζ οπως ακριβως το θελω!!!!Ηξερα απο την πρωτη στιγμη που την ειδα οτι ητανε ο τυπος μου και υπηρχε ΧΗΜΕΙΑ!!!!!!Δεκαποντα ομορφα παπουτσια,και επιτελους μια πολυ ομορφα ντυμενη κοπελλα με μια μακρυα μαυρη φουστα μεχρι το γονατο(και οχι μινι ξεκολε) με ενα μικρο διακριτικο σκισιμο μια ωραια σιελ μπλουζα με τα αντιστοιχα εσωρουχα απο μεσα!!!Ηλθε αερατη με μεγαλα μαυρα γυαλια(νομιζω TOM_FORD) και μια Louis Vuitton bag!!!Τα γραφω αυτα γιατι ετσι πρεπει να ειναι σημερα τα city-tour που σεβονται την δουλεια της και τον πελατη!!!!Πληρωσε η ιδια το ξενοδοχειο γυρω στα εκατο νομιζω??τα ειχε ολα κανονισμενα απο πρινΧαμόγελο!!!Αρχισαμε τα φιλια απο το ανσασερ!!!Το κοριτσι ειναι ενας ΑΓΓΕΛΟΣ!!!!απιστευτο προσωπο και απο τα ωραιοτερα ματια που εχω δει!!!!Ελαχιστα φορες κανω licking και ειναι η δευτερη φορα που εκανα foot-fetish in my life!!!Ητανε πεντακαθαρη καΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ να γευομαι το κορμι απο πανω μεχρι κατω!!! Τρια tatoo ενα μεγαλο στο πισω μερος και δυο μικρα διακριτικα στους καρπους ολα με ρητα για την ζωη!!!! Το sex ηταν υπεροχο!!! καθαρο και οχι βρωμικο!!!!το κοριτσι δεν κανει anal or cif,cim και ομως το αποτελεσμα και η ευχαριστηση που παιρνεις στο τελος σε κανει να μην το σκεπτεσαι καν!!!Θα την εβλεπα παλι σε μια-δυο μερες αλλα πρεπει να παω εξωτερικο την Πεμπτη και ετσι την εκλεισα ηδη για την Κυριακη για περισσοτερες ωρεςΓλώσσαΓλώσσα!!Συμπερασμα για ΜΕΝΑ, οπως πρεπει να ειναι τα city-tour σημερα!! ιδανικη για long meetings,clubbing ecc!!!Τελειωνοντας φυγαμε μαζι απο το ξενοδοχειο καθησαμε και μιση ωρα παραπανω και την πιεσα επανελλειμενα οτι τελειωσε η ωρα οταν φευγαμε και την εβαλα σε ταξι συνεχισε να με φιλαει στο στομα μες στον δρομο αυτο νομιζω οτι κατι λεει!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2012
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
tapas
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
30
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Ωραίος παίχτη!!Πάντα τέτοια!!Όντως από τις φωτογραφίες δείχνει μια κούκλα,ειδικά στη 5η!!
Το μόνο αρνητικό είναι τα χρήματα, αλλά για όποιον τα έχει ή δε τα τσιγκουνεύεται δεν τίθεται θέμα!!
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Δεν πειστηκα
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Γνωμη προσωπικη!!!! αλλα η μικρη ειναι αστερι ειναι φρεσκια,εχει τυπο,πολυ ωραιο προσωπο!!!Απλα ειναι σε τι φαση εισαι και στη φαση που ειμαι αυτη μου κανει!!!!Ας μιλησουν και καποιοι απ τους παληους που κρυβονται!!!Οσον αναφορα την Τσιγγα που λεει ο (αλλος) πραγματικα την γραφω στα αρχιδια μου!!!!
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Εδωσες 350 για 2 ωρες και πληρωσε εκεινη ξενοδοχειο 100? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
N
nomercy
(Updated: 12 Σεπτεμβρίου, 2012) 12 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούτε και εγω πειστηκα και ας την έχω συνάντηση την κυρία !!!
Απο την άλλη βέβαια την δουλια την έχει μάθει αφού έχει πάρει το μισό Παρίσι εδω και ένα χρόνο .
Αλλα είναι καθαρά για αγαπουληδες να τους πάρει τα πορτοφόλια .
Για τον Palermo ας πούμε δεν κάνει !!!Μεγάλο χαμόγελο
12 Σεπτεμβρίου, 2012
9.8..Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; σχεση αποδοση τιμης 10.0...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; 350euro...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;... χμμμμΛύπηΛύπηΛύπη καλώς...Θυμός
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβως ετσι!!!!
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πες το και ετσι απλα βαρεθηκα τα τσοκαρα!!! Προτιμω πια την ποιοτητα απο την ποσοτητα!!!τουλαχιστον να βλεπεις ενα ωραιο προσωπο!!!
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Φίλε tapas,

συμπάθα με, αλλ' άν τα λες σωστά, κοίτα ν' αλλάξεις ρότα! Ειτ' έτσι, ειτ' αλλιώς...πάντα κατά την ταπεινή μου γνώμη...
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Ούτε εγώ πείστηκα....

Και το κορίτσι δεν είναι στα γούστα μου... Παρόλα αυτά... μία δοκιμή ... μόνο για το foot fetish... και για τις χάλια φωτό που είπε ο συναγωνιστής....
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2