Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν, δεύτερη μου συνάντηση με την κοπέλα μετά από 6 μήνες περίπου.
οι φωτογραφίες κρατήστε το σώμα, από το πρόσωπο μόνο το σχήμα, λακάκι δεν έχει και
δεν είναι τόσο μυτερό το πρώσοπο προς τα κάτω.
Η κοπέλα δεν με θυμότανε αλλά δεν με πείραξε καθόλου. Η εμφάνιση της βελτιώθηκε
το μαλλί το έκοψε μέχρι τους ώμους και το χτένισε ίσια από την μακριά πλεξούδα
που είχε, έβαλε συσφιχτηκές κρέμες και εξαφανίστηκαν οι ραγάδες. Το πρώσοπο μέτριο
αλλά παρέμεινε εξαιρετικά γλυκό.Το σώμα καλλό όμορφο, βυζιά μάλλον με σιλικόνη μεγέθους
C. πόδια μακριά όμορφα και περιποιημένα ποδαράκια.Τα νύχια των χεριών μακριά, βαμένα κόκκινα
όπως και των ποδιών που ήταν κοντά προφανώς.

Στα του αγώνα τώρα: αφότου ξέμπλεξα με έναν ενοχλητικό βαλέ, ανέβηκα στο δωμάτιο όπου με υποδέχθηκε
χωρίς παπούτσια και εσώρουχα όπως αργότερα κατάλαβα, φωρόντας ένα κοντό λιτό, όμορφο κατ' εμέ μπλε
αμάνικο φωρεματάκι.αφότου πήρα μία ανάσα να ξεχάσω την τρομάρα μου για τον βαλέ ζήτησε το πραδάκι, την ρώτησα άμα
με θυμότανε μου ζήτησε ευγενικά συγγνώμμη είπαμε μισή κουβεντούλα και πήγαμε τα δυο μας για μπανάκι μαζί.
στο μπανάκι μου έκανε ένα ωραιότατο μασαζάκι στο πέος μου με σαπούνι, πολύ ωραίο Γλώσσα. μετά αφού κάναμε το μπανάκι
μας πήγαμε στο κρεβάτι,έβαλε μουσικούλα, από το ραδιόφωνο έναν γνωστό σταθμό και έκατσε δίπλα μου
στο κρεβάτι ΕΧ-Χεμ ή μάλλον κρεβάτια πολύ κοντά το ένα στο άλλο και τα βαφτίσαμε κρεβάτι. σημειωτέον
το ένα από αυτά είχε στροθεί από την ίδια πριν με ένα σεντόνι και εκεί έγιναν όλα. Ξεκινήσε ή όλη φάση το κρεβατιού
με μία καλλή πίπα με προσπάθειες για βαθύ λαρρύγγι. έπειτα ένα στοματικό από εμέ για να την ευχαριστήσω και αυτήν,
ο κόλπος της είχα φροντίσει να είναι καθαρός αν και μου φανήκε πως δεν χρειαζόταν να το σιγουρέψω.
το αιδοίο πάντος μία γραμμούλα από τρίχες την είχε.έβαλα προφυλακτικό δικό της,άρχισα με ιεραπστολικό στο οποίο με τύλιγε με τα
ωραία μακριά της πόδια και έβγαζε φωνούλες που και που, στη συνέχεια με καβάλησε όπου μετά από 10 λεπτά περίπου
,το ξερώ μιας και είχα ρολόι, εκσπερμάτωσα μέσα της όπου σε αυτή την φάση το κατάλαβε και σφίχτηκε όλη πάνω μου
να νοιώσω την ζέστα του κορμιού της πάνω στο δικό μου τόσο κοντά ώστε να ενωθούν και να μου ζεστάνει την κρύα την
ψυχή.(το νόμπελ λογοτεχνίας το παίρνω?) έπειτα έβγαλα το προφυλακτικό, όπως συνηθίζω του έκανα έναν κόμπο
(μάλλον φιόγκο πρέπει να κάνω, σήμα κατατεθέν βλέπετε) το πέταξα και πίσω στο κρεβάτι, εκεί πέρα παίξαμε λίγο
μέχρι να της πω να της κάνω μασαζάκι(έμεναν ακόμα 30 λεπτά) στα 10 λεπτά το μασάζ πήγε στα γεννητικά της όργανα
και έπειτα της ζήτησα να μου κάνει πεοθυλασμό μέχρι να τελειώσω στο πρόσωπό της , έξτρα που είπε πως δεν θα πληρώσω.
κάθισα μπρος από το πρόσωπό της να μου αρχίσει την ....θεραπεία καθώς θα μου έπαιζε με της ρόγες. έπειτα ξάαπλωσα,
γιατί δεν τελείωνα με τίποτα όπου μου το έπαιζε και το θύλαζε. δεν τελείωσα δεύτερη φορά αλλά για αυτό το φταίξιμό
ήτανε δικό. Τέλος με κράτησε ένα τέταρτο της ώρα παραπάνω για κουβεντούλα, την οποία όμως έσύ, ναι εσύ, ο ίδιος ο πελάτης
πρέπει να κατευθύνει. Αποχαιρετηστήκαμε με ένα δυο, τρία φιλάκια (ε! τι να κάνουμε δεν τα πέρνουμε κάθε μέρα)και έφυγα.

Γενικά, μία καλλή εμπειρία ερωμένης συνιστάται για συναισθηματικούς και αγαπούληδες, με έκανε να νοίωσω τρομερή
οικειότητα στην πράξη του έρωτα και με έκανε να νοίωσω και να μου παραμείνει αυτή η αίσθηση ότι δεν πέταξα λεφτά.
΄πως είχα δηλώσει παλαιότερα είναι μία καλλή δεύτερη επιλογή, άμα ξανάρθει και δεν είναι κάποια διαπιστευμένα
καλύτερη από αυτήν και έχω τα λεφτά θα ξαναπήγαινα.

ελπίζω να σας βοήθησα στις συνοδό αναζητήσεις σας.

-cavaliere conte Νικόστρατος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 27, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
nikostratos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
460
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού