Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα σταμπάρει από καιρό.
Πήγα μόλις έφτασε με το τρένο.(Κάνουν οικονομία οι Ρωσσίδες και δεν παίρνουν αεροπλάνο).

Άνετα την βάζω στην πιο τοπ συνάντηση που είχα τελευταία.

Πανύψηλη,γύρω στο 1.85 χωρίς τακούνια,ξανθό μαλλί μακρύ.

ΚΩΛΑΡΑ μεγάλη και σφιχτή,βυζάρες 3 νούμερο στητές,ποδάρες φυσικά,τσιμπουκόχειλα.

Εμφάνιση τσόντας Evil Angel-Buttman κλπ
Το πρόσωπο δεν είναι βέβαια το μοντελέ που φαίνεται στις ΄φωτο,αλλά είναι οκ(μοιάζει λίγο θα έλεγα την Βόζεμπεργκ!)
Σέρβις,τα πάντα,και πίπα βαθειά και cim και στο γαμήσι τα δίνει όλα.

Στο τέλος με τρέλανε με ένα απίστευτο παιχνίδισμα της γλώσσας της όταν τέλειωσα!

ΥΓ Στο μπαλκόνι κοιμόταν στρωματσάδα η Αρίνα,σαν άστεγη!!!από αύριο θα πάει σε δωμάτιο,σημερα όλα φουλ...

Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω σε κάποια και να μην υπάρξει ευτράπελο άλλωστε....

ΥΓ2 Ο πάτος όλα τα λεφτά....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2012
Η αρινα αντι να κατσει να την γαμισω μαζι με την Τινα βιαστηκε να φυγει να κοιμαται στα μπαλκονια. Εμμμμ
28 Αυγούστου, 2012
Υπαρχει καποιος λογος που στις κριτικες σου δεν γραφεις κοστος υπηρεσιων? Εμμμμ
29 Αυγούστου, 2012
Ελα, αρκετα τραβηξε το αστειο
ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κριτικη δεν συνοδευεται απο τιμη ας μην δημοσιευεται
Ημαρτον!
29 Αυγούστου, 2012
Aκου καραγκιόζη
Καταρχήν δεν σε ενδιασφέρει το θέμα,οπότε από πίτα που δεν τρως τί σε νοιάζει κι αν καεί

Δεύτερον η τιμή ΔΕΝ είναι στα υποχρεωτικά πεδία μια κριτικής,όπως και το σέρβις(φιλιά κλπ)

Οπότε τα κουβαδάκια σου και αλλού.

Και όπως ξαναείπα η τιμή είναι στάνταρ 200 Ευρώ για μία ώρα και 150-160 για μισή.
Δεν ανεβοκατεβαίνει σε κάθε κοπέλα,κατάλαβες?Ούτε γίνονται παζάρια,εκτός απο΄σπάνιες περιπτώσεις πχ αν άργησε πολύ η κοπέλα και το πρακτορείο σαν αποζημίωση σου κόψει κανένα 50ρικο....αλλά αυτό σε εξαιρετικές περιτπώσεις.

ΥΓ Εγώ επειδή είμαι παίδαρος δηλαδή μπορεί να την γάμησα τζάμπα,σε νοιάζει?

Ή μπορεί και να με πλήρωσε από πάνω....Όλα γίνονται!
29 Αυγούστου, 2012
Σου προτεινω να παρεις ενα αμαξι και σου λεω ολες τις προδιαγραφες και τα αισθητικα στοιχεια, αλλα παραλειπω να σου πω την τιμη. Θα το παρεις?
Οχι. Σε καμια περιπτωση!
Εκτος αν εισαι μεγιστανας κι εχεις χασει την αισθηση της "τιμης", οποτε νοιαζεσαι μονο για την ποιοτητα

Εγω δεν ειμαι μεγιστανας/ ουτε παιδαρος σαν εσενα

Απ' την αλλη, δεν καταλαβα και γιατι δεν τρωω από την πιτα. Θα μου το εξηγησεις??
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Palermo μαζέψου δεν είναι τρόπος αυτός που εκφράζεσαι.

Απλα η κριτική σου σε σχέση με αυτή του Fantom είναι μερα με τη νύχτα και ο Fantom δεν είναι κανας τυχαίος.Ουτε βέβαια τυχαίο είναι πως στην Αθήνα η γκόμενα δεν έκανε σεφτέ και μόλις ανέβηκε πάνω την έκανες Θεά
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε όλα καλά και όλα ωραία με μία μόνο διαφορά, αν σε πλήρωσε, κακώς ανέβασες κριτική, η κοπέλα θα έπρεπε να ανεβάσει.
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχετε πέσει πάνω στον palermo για την κριτική του στην olivia.Eσύ nitro είχες γράψει κριτική για την Mira http://www.bourdela.com/city-tours/girls/mira-ladiestours/ και δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.
29 Αυγούστου, 2012
Έχουμε πέσει πάνω γιατί σε καμία από τις κριτικές του δεν έχει γράψει τιμή,το οποίο είναι από τα σημαντικότερα...Τώρα που το διευκρίνησε ουδέν πρόβλημα!
01 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγορίνα μου η κριτική μου για την κυρία είναι 2 χρόνια πριν και ειναι ακριβέστατη.
Πιο ακριβής δεν γινόταν να ήμουν και αμέσως παραπάνω με επιβεβαιώνει ο "γιατρός".

Είναι φυσικό μιας και η εγγραφή σου στο παρόν site να έγινε μόλις πέρυσι να μην γνωρίζεις το αν μεταφέρουμε ανακρίβειες ,τουλάχιστον 5-10 άνθρωποι εδώ μέσα συγκεκριμένοι.
Τώρα αν κάποια άλλη κοπέλα χρησιμοποιεί τις φωτογραφίες αυτής που συνάντησα εγώ τότε δεν είμαι σε θέση να το γνωρίζω μιας που από τον Σεπτέμβρη του 2010 και μετά δεν την ξανασυνάντησα.

Μην το ξαναπείς αυτό
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2