Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οπως το γραφω πιο πανω ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ με κεφαλαια. Παντα μιλαω για μενα και τα γουστα μου και δεν την προτεινω σε κανεναν.

Απλα επειδη εχουμε συνευρεθει ουκ ολιγες φορες ξερει ο ενας τον αλλο καλα και τα χουγια του οποτε ειναι σαν να ειμαι μαζι με την γκομενα που τα ειχα χρονια.

Ειναι απο τα Dates που πηγαινω και δεν νοιοθω οτι ειμαι με κοπελα της δουλιας γιατι εκτος απο το sex που ειναι μεσα στο προγραμμα και ειναι απαιχτο ( θα τα πουμε πιο κατω αυτα ) κανουμε και πολυ καλη παρεα ναι ετσι οπως το λεω παρεα με κουβεντουλα βολτουλα και αλλα τετοια.

Λοιπον εχουμε και λεμε .

Αυτη την φορα το Date ειχε μαθημα Deepthroat οπου αφιερωσαμε αρκετο χρονο σε αυτο .

Βεβαια ειναι πολυ καλη μαθητρια και τα πιανει τα γραμματα γρηγορα.

Δυο κουβεντες της ειπα ( τον βαζεις στο στομα μεχρι τερμα και με την γλωσσα προσπαθεις να γλυψεις τις μπαλλες χωρις να χρησιμοποιης τα χερια σου καθολου) μια δυο τρεις και το επιασε ,βεβαια στην αρχη λιγο πνιγοταν αλλα μετα πεταγε το κοριτσι μας,μονο τα ματακια του να βλεπατε πως ειχαν γεμισει δακρυα θα σας εφτανε.

Οπως ξερεται δεν ειμαι και ο πιο φανατικος του κωλου και εαν αυτος δινετε με ζορι δεν παιρνω.

Ελα που εδω δινεται με χαρα ξερει να δουλευεται σωστα και ειναι και πεντακαθαρος , οποτε δευτερο μαθημα απο μερια της προς την αφεντια μου ποσο καλα μπορει να ειναι και ας γαμεις δυο ωρες μονο κωλο σαν να μην υπαρχει αλλη πορτα να μπης. ( Ασε που οπως εχουμαι πει ο κωλος ειναι το μουνι του μελλωντος ).

Κωλο λοιπον και παλι κωλο σε οποια σταση και εαν θελεται με ΑΤΟΥ της Lolitas οταν σε καβαλαει αναποδα καθεται πανω στο καβλι σου σου δειχνει πλατη και αρχιζει να ανεβοκατεβαινει με απιστευτες ταχυτητες ( εδω πιασαμε 300 Yorgos )και απιστευτη δυναμη.

Οπως καταλαβαινετε μετα απο ενα τετοιο γυρω που κρατησε μια ωρα ειχα αναγκη απο νερο και τσιγαρο και κουβεντα και αφου καναμε τα μπανια μας και τα τσιγαρα μας ειπαμε να το γυρισουμε στο χαλαρο γαμησι πιπα γλυφομουνια γλυφοκωλια βαθια Γαλλικα φιλια και στο πολυ ερωτικο ,γενικα στα παιχνιδια τα οποια και αυτα τα κατεχει και εχει και Διπλοματαρα.

Αφου με ξετιναξε τελειως μην ξεχναμε οτι την προηγουμενη με ειχαν ξετιναξει τα αλλα δυο θηρια ( Tiffany & Krystal ) την πηρα για μια βολτιτσα κατω απο την Ακροπολη οπου τα ειπαμε σαν δυο καλα φιλαρακια.

Μια ειναι μαγκες δυστυχως η Lolita και αλλη δεν εχει για αυτο τον λογο ειναι ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού