Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πανύψηλη ασπρουλιάρα κοκκινομάλα,σαν κάτι αντιπαθητικές φακλάνες που διόρισε ο Ανδρέας σε τράπεζες,ΔΕΗ,Νομαρχίες κλπ και ενώ υπάρχει ουρά 100 ατόμων,αυτές φτιάχνουν καφέ ή τα νύχια τους και λένε "περιμένετε κύριε,είμαι απασχολημένη".
Σώμα και φάτσα κακοφτιαγμένη.Μεγάλη μύτη,στήθος κώλος μετριότατα,γενικά στραβοχυμένη που λέμε.

Καλή κοπέλα όμως,έξυπνη και καλλιεργημένη και στο σέρβις πάρα πολύ δυνατή.Παλιά ήταν σε μπαλέτα και θιάσους,που είχαν επισκεφθεί την Θεσσαλονίκη.
Συνδυασμός πσε και γφε.Πολύ φιλική και υπομονετική.

Αν ξεπεράσει κάποιος την φάτσα που είναι χωριό εντελώς και μάλιστα ορεινό,τότε καλή τύχη!!!!

Αλλη μια μαλακία μου δηλαδή,για να λέμε και την αλήθεια.

Σε εμάς τους αρχιμαλάκες άλλωστε στηρίζονται τα γραφεία αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2012
"Πανύψηλη ασπρουλιάρα κοκκινομάλα,σαν κάτι αντιπαθητικές φακλάνες που διόρισε ο Ανδρέας σε τράπεζες,ΔΕΗ,Νομαρχίες κλπ και ενώ υπάρχει ουρά 100 ατόμων,αυτές φτιάχνουν καφέ ή τα νύχια τους και λένε "περιμένετε κύριε,είμαι απασχολημένη"."

LOL. Μεγάλο χαμόγελο

Και ο τίτλος τρελλό γέλιο. Γλώσσα
13 Αυγούστου, 2012
πσε και γφε!!!xα χα χα

γφε=γυφτε;;;Γλώσσα
P
pz89
13 Αυγούστου, 2012
Παλερμο τώρα σε νιώθω... δεν την παλεύεις Χεχε! τόσα τουρς βρε παλικάρι μου... βασικά εγώ μόλις είδα τις φωτό μου θύμισε ένα τριτοκλασσάτο κωλ γκερλ της πόλης μας. Και θα δινες και 80 ευρώ... Τεσπα έστειλα σ' αυτήν τη Μίλα να με στείλει φωτό λόγω DD και λέει real είναι... τι ψέυτες!!!
13 Αυγούστου, 2012
και γιατι πηγες ?Χμμμ;
13 Αυγούστου, 2012
φιλε συναγωνιστε,μου αρεσε πολυ το σχολιο αντιπαθητικές φακλάνες που διόρισε ο Ανδρέας σε τράπεζες,ΔΕΗ,Νομαρχίες κλπ
και ενώ υπάρχει ουρά 100 ατόμων,αυτές φτιάχνουν καφέ ή τα νύχια τους και λένε "περιμένετε κύριε,είμαι απασχολημένη".
ΠΟΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ βρισκεται σε αυτα τα λογια, δυστυχως τα βιωσαμε ολοι οι ελληνες απο το 81 και μετα,να εισαι καλα.
και μεγαλο respect για την κριτικη σου και οσα μου θυμισες, ευχαριστω...Μεγάλο χαμόγελο
13 Αυγούστου, 2012
Respect, κριτικη κωμωδία με πολιτικες και κοινωνικές προεκτάσεις
14 Αυγούστου, 2012
πέστα χρυσόστομε

πέστα όλαααααααα

τίτλος και κριτική άπαιχτα αμφότερα
17 Αυγούστου, 2012
"στο σέρβις πάρα πολύ δυνατή."... Για να διοριστεις σε ΔΕΚΟ πρεπει να εχεις αναλογα προσοντα...!!!Εμμμμ
17 Αυγούστου, 2012
απαιχτο σχολιο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9