Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν η κοπέλα είναι αυτή των φωτογραφειών, αλλά καλύτερη(δεν ξέρουν πως να χρησιμοποιούν το φωτομάγαζο;)
η κοπέλα έχει όμορφο σώμα φυσικό στήθος και ωραίο πρόσωπο η μύτη όμως είναι λίγο μεγαλύτερη παρά ότι γαλοφέρνει.
Με υποδέχτηκε με ένα νυστικό και μαύρα εσώρουχα ,πριν έρθω κάπνιζε και μετά τον αγώνα κάναμε και ένα τσιγάρο μαζί. χαιρετηθήκαμε για να σπάσουμε τον πάγο και εγώ αμέσως για μπάνιο.
αφότου βγήκα άφησε τον υπολογιστή και το φατσοβιβλίο και κάθησε δίπλα μου άρχισαν τα φυλάκια και τα χαδάκια αλλά γλώσσα δεν βάζει ομως αφήνει αρκεί να είσαι γρήγορος,
ξεκίνησα με το ωραίο,καθαρό , θα έλεγαι και στενούλικο νινάκι της(δάχτυλο δεν αφήνει) ,πίπα με προφυλακττικό (δεν την σταμάτησα) που δεν με πείραξε και ιδιαίτερα ,
μάλλον έσφιγγε τα χείλια, χρήση χεριού και στόματος όχι αερόπιπα όμως ,θα έλεγα ότι μου θύμισε στέλλα αλλά όρκο δεν παίρνω
για το σεξ έβαλε λίγο τζελ στο καυλί αρκετό για να μη δυσαρεστηθώ, όμως πέραν τις πίπας καθόλου πρωτοβουλίες(με ρώτησε τι στάση ήθελα) εναλαγή από ιεραποστολικό
σε γυναικά από πάνω (που δεν άντεξε πολύ μιας και ήταν κουρασμένη από χθες και είχε και χάνγκόβερ από χτες) οπότε πάλι ιεραποστολικό και κουταλάκια στα οποία και
έχυσα στην καπότα(σημειοτέον είχα θέμα να τελειώσω με σεξ πριν από αυτό ,το λέω γιατί μπορεί κάτι να λέει) στη συμμετοχή βάζω τη βάση γιατί ενώ δεν ένοιωθα ότι γαμάω κομοδίνο
στη συμμετοχή σαν να έκανε που και που ριστάρτ(μάλλον το χανγκόβερ φταίει) οπότε αυτό τις έκοψε ,σώμα αν και καλλό τα βυζιά ήταν λίγο χαλαρα, σημειοτέον δεν έχω ξανασυναντήσει
φυσικά βυζάκια οπότε απλά μπορεί να το νόμισα. αγλλικά πολύ καλλά όχι τέλεια και τη συζήτηση πρέπει να την αρχίσεις εσύ.
Γενικά πέρασα καλλά και άμα ξανάρθει θα ξαναπήγαινα εκτός αν ήταν η πρώτη μου προτίμηση εδώ.
εγώ πάντως αν μπορούσα θα ξαναπήγαινα αυτή τη βδομάδα.
ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
nikostratos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
460
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού