Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περίεργος ο τίτλος της κριτικής μου και θα τον εξηγήσω αμέσως. Η κοπέλα αυτή είναι γνωστό ότι είχε ξανάρθει παλαιότερα με άλλο όνομα και πρακτορείο. Δυστυχώς, και με άλλη εμφάνιση. Οχι ότι τώρα είναι άσχημη. Προς θεού. Διαθέτει ακόμα φοβερή κορμάρα. Αλλωστε δεν χάλασε ούτε τις ποδάρες ούτε τον φοβερό της κώλο. Ομως...Εκανε δύο απαράδεκτες κυριολεκτικά επμεβάσεις. Μία στο πρόσωπο, και κατέστρεψε τα χείλια της (και την πίπα της) και μία στο στήθος της, με αποτέλεσμα να το χαλάσει κι αυτό. Γιατί είχε μιά χαρά στήθος και τώρα το τουμπάνιασε με αποτέλεσμα να φαίνονται δύο αντιαισθητικές ουλές. Επίσης χάλασε όλη την αφή του στήθους. Και το κυριότερο? Η κοπέλα έδινε ρεσιτάλ πίπας, ενώ τώρα θέλει , αλλά δεν μπορεί λόγω χειλιών. Οπότε? Αψογη συμπεριφορά, μοντελέ εμφάνιση, πρόσωπο μέτριο, κορμιά από τα καλύτερα που κυκλοφορούν..Αλλά αφού ήταν τέλεια γιατί πήγε και έγινε απλώς καλή? Φταίει η ίδια ή κάποιοι ανόητοι πελάτες της που την πήραν στο λαιμό τους? Κριμα, γιατί την θεωρούσα από τις καλύτερες, ενώ τώρα, αν και πέρασα όμορφα, δεν είμαι σίγουρος ότι θα ξαναπάω. Αν την γνώριζα σήμερα μπορεί και να μου άρεσε πολύ. Δυστυχώς, εγώ θυμάμαι ακόμα μία Marta......Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2012
Φταίνε οι γυναίκες! Δεν τις αναγκάζει κάποιος.Και δε φτάνει που κάνουν ό,τι κάνουν, οι περισσότερες προκειμένου να γλυτώσουν χρήματα επιλέγουν οικονομικότερα πακέτα (αντί πχ για αμερικάνικα ενθέματα ,βάζουν κινέζικα κτλ)..ό,τι πληρώνεις παίρνεις !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1