Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερίζω τους απανταχού Έλληνες μπουρδελιάρηδες.

Νέος στο site, πρώτη φορά city tour και γι'αυτό το λόγο τα σχολία μου μπορεί να μην τόσο σημαντικά, όμως γεγονός είνα οτι και η γη ανάποδα να γυρίσει η Agata στο μαμήσι είναι δύναμις. Ειναί κατάλληλη για όσους αναζητούν κάτι σε PSE και όχι τόσο σε GFE. Το στήθος και γενικότερα το σώμα είναι "τσόντα". Καθαρή, πολύ δεκτική και δε τελειώνουν τα + της ...

Επειδή το προσωπό της δε φαίνεται τόσο καλά στις φωτό, θα μπορούσε κάποιος να πει οτι μοιάζει στην Κάμερον Ντιάζ (αυτό για όσους κόλλημα με τη φατσά). Το μόνο αρνητικό είναι 250 για 45 λεπτά. Αυτά τα λίγα, γιατί ο λογοτεχνικός μου οίστρος με έχει εγκαταλήψει..

Στα συν επίσης είναι το πρακτορείο και το ξενοδοχείο.

Όσοι πιστοί κάντε υπομονή μέχρι το Σεπτεμβρή που θα ξαναέρθει (έτσι μου είπε τουλάχιστον). Μέχρι τότε γαμάτε δυνατά και ελληνικά...



Υ.Γ. Τhanx xpapad για τις πληροφορίες, τους δημιουργούς του site και γενικά τα μέλη που κρατούν την αξιοπιστία σε υψηλό επίπεδο.

Υ.Γ.2 Είναι θεός οποιος αγόρασε για την Αγκάτα το μικρό κότερο με τις μπαταρίες!

Υ.Γ.3 Όταν παίρνετε τηλέφωνο στο δωμάτιο της κάθε κοπέλας (Παρασκευή 22.15), καλο θα είναι να μην πιάνετε την πάρλα γιατί μπορεί να πακετώνεται κάποιος συναγωνιστής...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
sferdeklos
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
20
Πόντοι:
66
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού