Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωτη μου φορα λοιπον με εσκορτ,μιας και εχουν περασει καμια 15ρια χρονια στα μπουρδελα της θεσσαλονικης,εβαλα εναν στοχο κι εγω να παω με μια εσκορτ...Τι το θελα??? Τζαμπα λεφτα...Αυτα που φανταζομουν οτι θα πληρωνα και θα εκανα ηταν μονο στον υπνο μου ΝτροπήΝτροπήΣτελνω sms στο νουμερο της κοπελας τη δευτερα το πρωι για να κανονισω την ιδια μερα το βραδυ.Ως εδω καλα,τηρηθηκε οτι ειχαμε πει στο κινητο,μου στελνει και τον αριθμο δωματιου,ανεβαινω στον οροφο του δωματιου,χτυπαω την πορτα και περιμενω να μου ανοιξει το 172cm που αναγραφει το site...Χμμμ;Χμμμ;Aνοιγει η πορτα και τα ματια μου ψαχνουν στο 172 περιπου ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο αλλα ματαια υπηρχε το κενο μπροστα μου.Κοιταω πιο κατω καπου στο 157 και κατι αρχιζω να βλεπω...Δεν μπορω να πω,απο προσωπο καλα παει το κοριτσι,γαλαζια ματια,χειλαρες,τρομερο χρωμα μαλλιου της φωτιας και οχι της γριας Γλώσσα,γλυκα μαγουλακια για ζουζουνιες και τετοια.Απο σωμα,σιλικονατα βυζια καλοσχηματισμενα,αρκετη κοιλιτσα,τουρλωτος κωλος χωρις ιχνος κυτταριτιδας Χμμμ;Χμμμ;,ωραια επιδερμιδα,αλλα σε καμια περιπτωση η κοπελα δεν ειναι 172 και 55 κιλα.Ειναι 155 72 κιλα Μεγάλο χαμόγελοΤης ειπα κιλας οτι στο site ειναι πολλη διαφορετικη...Λεω τωρα δε γαμεις αφου ηρθες που ηρθες κατσε γαμα την και οτι γινει...Της δινω τα λεφτα μπροστα οπως το ζητησε η ιδια,μου εδωσε λιγο νερακι που της ζητησα,ξεντυθηκα κι εκανα μπανιο μονος μου.Το τονιζω αυτο γιατι στις υπηρεσιες γραφει golden shower kai παπαριες...ΘυμόςΘυμόςΤελος παντων δε δινω σημασια,με το που βγαινω απο το μπανιο καθομαι διπλα της σαν να ειμασταν ζευγαρι που πηγαινε πρωτη φορα να γαμηθει σε ξενοδοχειο ΣπασίκλαςΔε μου εβγαζε κατι το φλογερο το καβλιαρικο,το κινκι βρε παιδι μου,το προστυχο...Ε τι να κανω κι εγω,μιας και ειμαι ατακτο αγορι την πεταω με δυναμη στο κρεβατι και την αρχιζω στα δαχτυλα.Αρχισε να υγραινεται πολυ ,εβγαζε και κατι ωραιες κραυγουλες,μετα με ορμησε με φιλησε στο στομα χωρις γλωσσα και μου αρχισε την πιπα.Απο πιπα ευτυχως καλα πηγαμε,υγρη,μπολικο μπολικο σαλιο,βαθεια και προστυχες ματιες στο προσωπο μου,νομιζω ηταν οτι καλυτερο εκανε η κοπελα.Επειδη δε θελω και να τα πολυλογω γιατι βαριεμαι κιολας,εχυσα την πρωτη φορα με πιπα ,τα καταπιε ολα,και την δευτερη απλα δεν εχυσα Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΘυμόςΧμμμ; Πολυ κρυοκωλη στον δευτερο γυρο,σαν να ελεγε αντε περναει η ωρα να ερθει ο επομενος...Δεν την πολυ ζορισα κι εγω γιατι δεν ειχε κατι αλλο να μου προσφερει,εκανα μπανιο,μιλησαμε 5 λεπτα για τα προσωπικα μας,μου ειπε κιολας οτι τα κυκλωματα αυτα υποκινουνται και προστατευονται απο μαφια και οχι απο απλα αφεντικα κιονως νταβατζηδες μπλα μπλα μπλα...Εφυγα ψιλοχαλασμενος,μετανιωσα που εδωσα τοσα λεφτα για το τιποτα σχεδον,ενω μπορουσα να παω σε ενα αγαπημενο μου μπουρδελακι,να ριξω ενα καλο και να φυγω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 28, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2012
φιλε η περιγραφή σου γαμάει ... έχω κλάψει από γέλιο με το τίτλο μπιφτεκακι με πόδια

κρίμα για τα λεφτά Λύπη
29 Μαΐου, 2012
Golden Shower=Κάτουρο χαχαχαχαχα
29 Μαΐου, 2012
Τύπε το γκόλντεν σάουερ είναι να σε κατουρήσει. Καλύτερα που το απέφυγε.
29 Μαΐου, 2012
ρε παιχτη κασκαντεριλικια στην εποχη μας δεν κανεις! μονο στα σιγουρα πας!Κουλ
30 Μαΐου, 2012
Ήρωας!
30 Μαΐου, 2012
φιλε μου τυχερος να αισθανεσαι που δεν σου εκανε golden shower, γιατι θα σε κατουρουσε, εκτος και αν σ'αρεσει...
01 Ιουνίου, 2012
Μπραβο σου φιλε πολυ ωραια περιγραφη! Να πως φαινονται οι αληθινες κριτικες...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7