Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν δεν με ξενέρωνε με την άρνησή της να κάτσει στα τέσσερα και να της βάλω δάχτυλο και με τη συνεννόηση στα Αγγλικά επιπέδου Α junior, μπορεί να ήμουν 100% ικανοποιημένος. Εμφάνιση petite, σώμα λεπτό και απαλό, βυζάκι μικρό με στητή ρώγα, 20 Μαίων ξεπεταρούδι γαρ, ελαφρό tan, πρόσχαρος χαρακτήρας, αρκετή διάθεση συμμετοχής. Γλωσσόφιλα όχι βαθιά αλλά αισθησιακά, η πίπα ομοίως. Χύσιμο στο στόμα με 50 ευρώ επιπλέον και όχι κατάποσις. Ακολούθησε δεύτερος γύρος με χύσιμο στο σώμα της. Μία παρατήρηση από την εμπειρία μου: νομίζω ότι οι Ρωσίδες δεν το έχουν το Αγγλικό και δεν νοείται να μην ξέρουν έστω τη βασική ορολογία μιας τυπικής αγοραίας ερωτικής συνεύρεσης, όπως λόγου χάρη τον όρο extraball. Ενημερωτικά, ο φίλος μου πήρε το έτερον ήμισυ της κορασίδος, την δεσποινίδα Πέτρα και είδε τον Χριστό νεοσύλλεκτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2012
μάθε εσύ ρώσικα, τα βασικά του κρεββατιού και καλύτερα θα περνάς, εγγυημένο Α-Ω!

Το ότι δεν τα κατάπιε δε με χαλάει, το ότι δεν ήθελε να κάτσει στα 4 να τη δαχτυλιάσεις, και πάλι δε με χαλάει αν είναι όντως πιπινάκι.
Καθαρή ήταν;
Περιποιημένη ήταν;
Το δωμάτιο ήταν φιλόξενο;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1