Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν προτιμώ συχνά τα city - tours γιατί όσες φορές δοκίμασα ήμουν άτυχος. Βλέποντας τις φωτο της νεαράς ήλπισα πως θα άλλαζε η τύχη μου.
Τηλέφωνο στο γραφείο, διαθέσιμη η μικρή, σε 20 λεπτά έξω από την πόρτα της - επικοινωνία άψογη.
Χτυπάω και μου ανοίγει μία πολύ όμορφη 22χρονη Σλοβάκα. Η επιθυμία μου για συγκεκριμένο outfit den τηρήθηκε (πρώτο foul) αλλά η εμφάνιση πολύ καλή - φόραγε ένα μπουστάκι και ένα ροζ στριγκάκι και έτσι όπως περπάταγε στις μύτες με κάβλωσε με το καλημέρα- λέω ωραία θα περάσουμε (πού να ξερα Λύπη....).Φαγητά και χιμαδιό στο τραπέζι, κρεβάτι όπως όπως στρωμένο...ε εντάξει λεω λεπτομέρειες...
Η εμφάνισή της άψογη και πολλά υποσχόμενη. Πρώσοπο όμορφο (με ελαφρώς στρογγυλά μάγουλα και όχι τις καβλιάρικες γωνίες των φωτο - περισσότερο παιδικό παρά πρόστυχο), ματάρες γαλάζιες...Στήθος μεσαίο, στητό με ωραία ρώγα, ποδαράκια λεπτά και κωλαράκι μικρό, σφιχτό και για πολλά χασούκια, 'υψος γύρω στο 1.70.
Πάω για ντουζάκι και της ζητάω το outfit - άλλα της είπα, άλλα κατάλαβε(ή ήθελε να καταλάβει) άλλα έβαλε...
Πάω να τη φιλήσω, σκύβει το κεφάλι και πάει στον πούτσο...Ε, λέω, επιθετική....Πίπα βιαστική και άτεχνη - απλά έσφιγγε τα χείλη πάνω του και ανεβοκατέβαζε το κεφάλι.. Τη σταματάω, τη χαιδεύω και της λέω πως θέλω γλωσσόφιλο να φτιαχτώ - ομολογουμένω υπάκουσε και έδωσε φιλιά με γλώσσα... πάω να χαϊδέψω ποδια (που ήταν πανέμορφα σε εμφάνιση), με γρατζουνάει μια ελαφριά αξυρισιά - κατά τη γνώμη μου τραγικό... (Σημειωτέον, νύχια ποδιών κακοβαμμένα για όσους τα προσέχουν). Λέω ας το καβλώσω το μωράκι γιατί με τέτοια εμφάνση πρέπει να το ευχαριστηθώ... Την έγλειφα την έγλειφα, κοίταζε MTV! όταν καταλάβαινε πως την κοιτάω βογγητά της πλάκας. Τέλοσπάντων, το κάτω κεφάλι σκέφτεται με τη δική του λγική, πύραυλος, σκούφος και τη γυρνάω στα 4.
Απογοήτευση...Το στήσιμό της αδέξιο, η μέση δεν "έσπαγε" αλλά έκανε "κύρτωνε", η συμμετοχή της ανύπαρκτη...
Τη γυρίζω, πάω να σηκώσω τα πόδια ψηλά, μη μου λέει πονάω Money Mouth
Της αφήνω κάτω τα πόδια κάτω κλείνει τα μάτια - ματάρες μου της λέω άσε με να βλέπω τις ματάρες σου, ε , με που τα άνοιξε τα έκλεισε! (Ίσως είμαι άσχημος και αποκρουστικός..Χμμμ;)
Της λέω να σε χύσω στο στόμα; Ξινίζει, το σκέφτεται και λέει με ένα χαριστικό ύφος - αν το θες πολύ οκ. Της τα αμόλησα στην κοιλιά...
Δεύτερος γύρος, πάλι άτεχνη πίπα, πάλι μη και μα γιατί πονάω, ανύπαρκτη συμμετοχή και αδιαφορία.
Στο τέλος βγάζω καπότα να της τα δώσω στο στόμα, με ένα βάριεστημένο ύψος ρούφαγε πιο άγαρμπα από πριν. Με πόνεσε και με ξενέρωσε...Της λέω βάλε μου καπότα να σε χύσω στα 4 - μα θα μου χαλάσεις όλα τα προφυλαχτικά μου λέει (!!!!!!!!!!!ΘυμόςΟ). Με είδε ότι στράβωσα, έκανε την πάπια.. Τέσπα, έλα 69 μπας και χύσω... Άτεχνη μου φερε το μουνί στο πρόσωπο και το άπλωσε λες και ο σκοπός ήταν να πάθω ασφυξία....Της τ' αμόλησα στο στόμα και η συνάντηση έλαβε τέλος...

Κρίμα και πάλι κρίμα - τέτοια εμφάνιση με στοιχειωδώς καλό κρεβάτι θα έσπαγε ταμεία... Τώρα απλά κλαίω τα 200... Κρίμα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2012
το έχω ξαναπει...ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ bourdela.com!!! Mας προστατεύει από τις κακοτοπιές. Και μόνο τα "κακοβαμμένα νύχια ποδιών" ήταν ικανά να με κάνουν να την ξεχάσω. Thanks για την ενημερωση φιλε
27 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μα δεν καταλαβαίνουν ότι τα περιποιημένα νύχια είναι στοιχείο που λέει πολλά για μια κοπέλα και πολλούς από μας μπορούν να μας ανεβάσουν ή να μας χαλάσουν?Θυμός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2