Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αρκετά παλιά συνάντηση αλλά την γράφω για αρχειακούς λόγους και γιατί αρχίζω να την ξεχνάω.Εύκολη συνεννόηση με το πρακτορείο και συνάντηση σε παραλιακό ξενοδοχείο.Μόλις άνοιξε η πόρτα συνάντησα μια κοπέλα πιο όμορφη και πιο γλυκιά από την κοπέλα των φωτογραφιών στο πρόσωπο και ένα κορμί φωτιά το πιο τέλειο στήθος που έχω δει ποτέ μου. Πληρωμή, γρήγορα για μπάνιο και μετά μου έδωσε κάτι φιλιά υγρά με γλώσσα που κόντεψα να τρελαθώ από την κάβλα, το τσιμπούκι καλό αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Στο σέξ ενώ έχει κορμάρα δεν συμμετείχε καθόλου μούγγα σκέτη. Στην αρχή ήρθε από πάνω όπου την έχει την στάση κουνιέται πολύ ωραία και το τέλος ήρθε στα τέσσερα με θέα τον πολύ ωραίο κώλο. Βούρ για μπάνιο και μετά από λίγο δεύτερος γύρος με τελείωμα με ισπανικό στα καταπληκτικά βυζιά της. Συμπέρασμα πάρα πολύ όμορφη κοπέλα αλλά πολύ ψυχρή στο σέξ ούτε καν κάποια ψεύτικα βογγητά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2012
Πολυ ασαφης...

Προσωπικα, οταν μου δινουν παθιαρικα γλωσσοφιλα και μετα κουνιουνται καλυλωτικα πανω στον πουτσο μου καποιες μουναρες, με βυζαρες και κωλαρες, περναω καλα Γλώσσα
Δεν ξερω για σενα
17 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου αλλά και αυτή η μούγκα την ώρα που την σφυροκοπάς είναι άσχημο πράγμα. Ήταν το μοναδικό πράγμα που έλειπε από την συνάντηση.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2