Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έμπλεξα πάλι αδέλφια.Έτσι είναι, όλα τυχαίνουν στους περίεργους.Όταν τα κριτήριά σου ξεκινούν από τα δάχτυλα και τα νύχια.....αυτά θα συμβούν.Μεγάλο μπουρδέλο αυτό το πρακτορείο.Την προηγούμενη φορά έκλεισα την ΌΛΙΑ και συνάντησα τη ΝΑΤΑΛΥ.Σήμερα κλείνω την Όλια και μου φέρνουν τον........ ΜΑΡΙΚ....εεε...συγνώμη τον ΚΑΝΕΝΑ.Χτυπάω την πόρτα.....νεκρική σιγή.Ξαναχτυπώ.....τίποτα.Περιμένω λίγο, άνθρωποι είμαστε,κάτι συνέβη,... τίποτα.Κάθομαι στην πολυθρόνα του διαδρόμου κι ενώ έχουν περάσει 20 λεπτά από το ραντεβού, έρχεται μήνυμα από το πρακτορείο και με ρωτάει με αυστηρό ύφος ....που είμαι;Απαντώ έξω από το δωμάτιο......μετά νεκρική σιγή.Μετά από 5 λεπτά ανεβαίνει με το ασανσέρ η ΟΛΙΑ.Είχα ζητήσει φόρεμα με τακούνια.Εμφάνιση:Σαγιονάρα πλαστική, μαγιώ,παρεό και μαλλιά πατημένα από τις βουτιές στο χλώριο.Με βλέπει....δεν ξέρει τι να πει.Της λέω ότι θα πάω αργότερα.Το πρακτορείο στο πούτσο του, που αν ήταν άλλο θα είχε ζητήσει 4356,78 συγνώμες.Στέλνω εγώ όμως μηνυματάκι λέγοντας τους ότι δεν είναι επαγγελματίες και ότι για αυτό το επίπεδο θα δώσω 130 Ευρώ για 2 ώρες all included.Στον πούτσο τους και πάλι, στον πούτσο μου κι εμένα.Φεύγω από εκεί μέσα στις γκαύλες,πηγαίνω στη Στουρνάρη........και η Μάρσι τα κανόνισε όλα με 70 Ευρουδάκια.Η Μάρσι που λέτε......................................

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού