Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κυρία είναι η γνωστή σε πολλούς Sandra . Σιγά το νέο θα μου πείτε.. Το νέο είναι άλλο συμπαίκτες. Ο λύκος κι αν εγέρασε, που δεν εγέρασε κιόλας... Από εμφάνιση παραμένει πολύ καλή, το σώμα της για μένα είναι από τα καλύτερα σε ct, έχει φτιάξει πολύ ωραία και το βυζί.. υπηρεσίες άνω του μέσου όρου, διάθεση, φιλικότητα... Τι μου έλειψε? δεν δίνει λώκο, πράγμα πο υγια μένα έχει πολύ μικρή σημασία, αλλά καταλαβαίνω ότι είναι θέμα, το ξανθό μαλλί που είχε κάποτε και σχεδόν τίποτε άλλο. Απλά είναι λίγο δύσκολο πιά το 250άρι πώς να το κάνουμε. Λίγο ο ανταγωνισμός, λίγο οι καινούργιες φάτσες και βέβαια η γενικότερη αφραγκία ίσως να την κάνουν σκεφτεί σοβαρά το 200άρι. Πιός ξέρει? Πάντως ακόμα και σε αυτά τα λεφτά, τα 250 που είναι πολλά, παραμένει μία πολύ τίμια πρόταση για όσους ψάχνουν πολύ καλή εμφάνιση και υπηρεσίες. Πουθενά δεν είναι κορυφή, αλλά είναι πολύ καλή σε όλα. Επομένως? Μάλλον θα ξαναπάρω κάποτε..ελπίζω να βοήθησα τους νεότερους, γιατί οι υπόλοιποι έχουν τη γνώμη τους και δεν περιμένουν φυσικά τη δικιά μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2012
Φιλε μου μηπως την πηγες για καφεδακι στον πειραια στον ιστιοπλοικο?Εμμμμ
14 Μαρτίου, 2012
Τώρα με την αφραγκία με 250 Ευρώ και εγώ καθόμουν. Ακου 250 το milf με τα πλαστικά ... όλα.
14 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι καφεδάκι δεν πήγα.. ακόμα τουλάχιστον. Λοιπόν το milf με τα πλαστικά για μένα αξίζει ακόμα. Ομως το έγραψα και θα το ξαναγράψω τα 250 είναι πολλά για τέτοια περίπτωση. Θα το καταλάβει και η ίδια ότι δεν παίζει πλέον η τιμή αυτή.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3