Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είχα σκοπό να γράψω κριτική για τη Lotita αφού έχω καλυφθεί από αρκετούς φίλους ήδη. Αλλά εφόσον το θέμα έχει αναχθεί σε διαδυκτιακό εθνικό μπουρδελοδιχασμό, ας πω κι εγώ την παπαριά μου.



Πολύ γυμνασμένο κορίτσι με άλλα κόλπα στο γαμήσι. Την περίμενα λίγο πιο ψηλή αλλά το σύνολο δε με χάλασε καθόλου - το ανάποδο μάλλον χαχα. Κι έχει και κάτι ματάρες γαμώτο μου. Οι αισθητικές παρεμβάσεις από όταν την γέννησε η μάνα της είναι ορατές, δεν τις εγκρίνω αλλά δε μειώνουν την εξαιρετική εμφάνισή της.



Δε θα δώσω βάρος στα υπόλοιπα που έχουν πολυειπωθεί (πεντακάθαρη, άτριχη, κώλο, πόδια κτλ) αλλά θα σχολιάσω λίγο το θέμα της συμπεριφοράς της, που αποδεικνύεται ως η καυτή πατάτα εδώ.



Έχει περάσει σίγουρα πολλά στη ζωή της κι έχει ψηθεί λίγο παραπάνω. Όποιον εκτιμήσει την κέρδισε, όποιον δεν εκτιμήσει μπορεί και να μην περάσει καλά. Ο σεβασμός κερδίζεται και δεν απαιτείται. Τώρα θα μου πείτε, όπα ρε φίλε, δίνω τα λεφτά μου και πρέπει να προνοήσω και για άλλα πράγματα? Έχετε απόλυτο δίκιο, μαζί σας κι εγώ ... άλλα έτσι είναι αυτό το μωρό. Κι αν περάσει τη διαχωριστική λωρίδα είναι και παιδί τζάμι επίσης.



Κατά τα άλλα είναι άπαιχτη σε όλα. Θα την κλείνω όποτε έρχεται και βρίσκω χρόνο με κλειστά τα μάτια.



Άντε να έρθει και η άλλη αγάπη τη Δευτέρα, γιατί αυτή τη στιγμή δεν την παλεύω καθόλου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού