Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στο τελευταίο τουρ της (η ημερομηνία περίπου)
Οι φωτό της όχι παραπλανητικές, όχι ψεύτικες αλλά πολύ δουλεμένες στο πρόσωπο...λες και είχαν ξαφανισθεί τα έντονα χαρακτηριστικά.
Σώμα θάλεγα μοντελέ, καλά γυμνασμένο. Δέρμα νεανικό ,σφριγηλό.Ακρα χέρια προσεγμένα αλλά όταν έβγαλε τις κάλτσες ποδιών με χάλασαν τα απεριποίητα δάκτυλα.
Any way...προσχαρη,γελαστή που σε κάνει να χαλαρώσεις και να ξεχάσεις τα γαμημένα βάσανα της ημέρας (πάντα πηγαίνω πτώμα μετά τη δουλειά).
Καλούτσικη πίπα που τη βελτείωνε με καθοδήγηση. Δεκτική σε δακτυλιάσματα και παίξιμο με το κορμί της.Δεν βάζει στοπ ...δεν λέει όχι άλλο.
Η πίσω πορτα καλοδουλεμένη και όταν παιζόταν το παιχνίδι ,έβγαλε πολύ προστυχιά στο ύφος φωνάζοντας ή μάλλον ουρλιάζοντας και κωλοκτυπώντας με.Ειπα και εγώ...μόνο αγαπούλες.
Η έκπληξη αυτή τη φορά ήταν η καλή συμπεριφορά της Linda....αρνάκι το...παρδαλό

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2012
συγνώμη αλλα 350 για μια ωραΧμμμ;μήπως είναι πάρα πολλά ;
O
oliverkan
30 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπερβολικα πολλα θα ελεγα.Ελεος.
31 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι έλεος ρε τύπε?? Και εγώ δεν μπορώ να τα δώσω αλλά δεν χτυπιέμαι.Κουλ Σε έπιασε κανένας να πας με το ζόρι να τα δώσεις? Ο άνθρωπος ενημέρωσε για μια κοπέλα και μπραβο του. Δεν μας έβαλε κεχαγιάδες στην τσέπη του.
C
Cr9
31 Ιανουαρίου, 2012
Έχει δίκιο η "Crista".Ο άνθρωπος ενημέρωσε για μία κοπέλα κ αυτό πρέπει να κρίνουμε.Την τιμή την ήξερε κ εν γνώσει του τα έσκασε.Για όποιον δεν έχει ή του φαίνονται πολλά,υπάρχουν κ οι επιλογές του 100άρικου.Αλλά σε αυτό το άθλημα ειδικά ,κατα μεγάλο ποσοστό ισχύει το "ότι πληρώνεις παίρνεις"..(αδερφέ δε πιστεύω να παρεξηγηθείς με το Crista..είμαι λίγο καταλανός..Γλώσσα)
31 Ιανουαρίου, 2012
350 ειναι παρα πολλα.και πεταμένα λεφτά
ταπεινη μου 'αποψη με λίγο ψάξιμο θα μπορύσε να ναυλώσει απο κανενα γραφείο για κανενα 8ωρο η κανενα αναξαρτητο πολυ ποιο ομορφη....
το 80ρι με παζαρι γινετε 60ρι άμα ειναι 6ωρο......δηλαδη 6 επι 60 ισον 360 μην πω και παραπανω ωρα....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5