Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Μίνα την συνάντησα στις 21 Μαΐου για τέταρτη φορά. Ήμουν ο πρώτος που την τίμησε σε Ελληνικό έδαφος στην πρώτη της επίσκεψη και θα συνεχίσω όσο θα έρχεται στην Ελλάδα. Γιατί? Μα διότι είναι από τις λίγες κοπέλες που τιμούν και με το παραπάνω τα χρήματα που τους δίνουμε. Και τις τέσσερις φορές η επικοινωνία και τα ραντεβού ήταν απροβλημάτιστα, άμεσα και ακριβή και όλες τις φορές την συνάντησα σε πολυτελή ξενοδοχεία. Η Μίνα είναι λίγο μεγαλύτερη από τις φωτογραφίες, όπου όμως δεν απέχει παρά ελάχιστα από την πραγματικότητα. Το πρόσωπό της είναι όμορφο αλλά σε στιγμές ερωτικού παροξυσμού δίνει την εντύπωση σκύλας, πράγμα που τουλάχιστον εμένα μου ανάβει τα αίματα. Έχει ύψος λίγο πάνω από 1,70 μ., το σώμα της είναι σφιχτό και ωραίο με κάποια όμως σημάδια και μεγάλα, στητά σιλικονούχα στήθη. Στητός και προκλητικός είναι και ο κ...ς της. Είναι ευγενική, ακούραστη, πρόθυμη και τα δίνει όλα για να ικανοποιήσει τον πελάτη. Στο στοματικό δεν έχει ταίρι μα και στα υπόλοιπα της βάζω άριστα. Το μόνο που με στεναχώρησε ήταν το ότι όταν της ζήτησα πρωκτικό μου είπε ότι δεν ήταν έτοιμη, με αποζημίωσε όμως και με το παραπάνω με τις υπόλοιπες υπηρεσίες της. Άλλωστε είναι καλύτερο να σε προστατεύει η κοπέλα (όταν για οποιονδήποτε λόγο δεν είναι έτοιμη ή καθαρή) από το να μην την νοιάζει αν ο πελάτης βρεθεί προ δυσωδών εκπλήξεων. Το sex μαζί της γίνεται συναρπαστικό και μάλιστα αν και είχα αποφασίσει να τελειώσω στο στόμα της δεν πρόλαβα διότι κατά την διάρκεια πισωκολητού ασταμάτητου σφυροκοπήματος προς το τέλος της ώρας εκσπερμάτωσα μέσα της (φυσικά με προφυλακτικό).

Κατά την διάρκεια της επίσκεψής μου κάλεσε για μιά καλησπέρα (καθόσον με γνωρίζουν και οι δυό τους καλά) και την φίλη της την Crystal (την οποία τίμησα τρείς φορές σε αυτό της το ταξίδι) με την οποία είναι πολύ στενές φίλες και με ενημέρωσαν ότι θα μας επισκεφθούν και τον επόμενο μήνα παρέα. Συναγωνιστές, μπήκε ο σεξοδιάβολος μέσα μου και αποφάσισα στο επόμενο ταξίδι τους να τις κλείσω και τις δύο μαζί. Ή ταν ή επί τας. Άν και πλησιάζω τα πενήντα θα το τολμήσω και σίγουρα αν επιβιώσω θα σας περιγράψω το έπος του πενήντα.

Κορίτσια στο καλό και σύντομα να τα ξαναπούμε.

Μετά τιμής

VARNALIS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού