Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον, εχουμε και λεμε με τα κακως κειμενα. Ξενοδοχειο 1.7 αστερων με το ζόρι, παρα ταυτα καθαρο. Σε πολυ κακοφημη γειτονια κοντα στην ομονοια, (Χαλκοκονδυλη). Στου οποιου το λομπυ, μου σκοτισανε τα @@, ποιος, τι, που πας, γιατι... μου ζητανε και 20 ευρω και ταυτοτητα, το παζαρεψα στα 15, με αποδειξη Κουλ ταυτοτητα δεν με ενοιαξε.

Στα καλως κειμενα τωρα, το κοριτσι ειναι ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ! τουτεστιν, αν ψηνεστε για αγκαλιτσες και GFE, Δεν συνισταται, οχι οτι δεν το κανει, αλλα απλα δεν το εχει το κοριτσι, αλλοιωνει τη γευση ρε φιλε...

Αν ομως, πολυ απλα, ειδες κατι τσοντουλες με ουγγαρεζες και θες να πας να κανεις τα ιδια, τοτε ναι ρε φιλε, εισαι στο σωστο μέρος....

Ελπιζω να ημουν σαφης και κατατοπιστικος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2011
στη γκαρσονιερα της στην Ηλιουπολη περνει 50 εως 80 ευρω για 1 ωρα..εδωσες 220 ευρώ??????????????
28 Δεκεμβρίου, 2011
Είναι και κομοδίνο ΙΚΕΑ... ;)
28 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+15=235 Χαμόγελο)
28 Δεκεμβρίου, 2011
οσο για την γκαρσονιερα.. ΑΟΥΤΣ! αυτο πονεσε... την πατησα, αλλα το χαρηκα. Ειδες τι κανουν οι βραδυνες σηκωμαρες? και πως την προσεγγιζουμε για την γκαρσονιερα με το 50αρικο? εγω στο εσψορτνιουζ τη βρηκα. Οσο για το κομοδινο... δεν νομιζω Τακη...
28 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε φιλος αυτη ηταν κοπελα απο στουντιο!!!!50 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να προσεχουμε που τα σκαμε αδελφια
28 Δεκεμβρίου, 2011
Βρε συναγωνιστή, στην οδό με το παραμυθένιο όνομα όπου έχει την γκαρσονιέρα της, η τιμή τον Οκτώβριο και τον Νοέμβριο ήταν 50 ευρώπουλα. Κέρναγε και μπυρίτσα ...
έπαψε να είναι κομοδίνο?
28 Δεκεμβρίου, 2011
ε οχι και εσκορτσακι το τζινακι ρε παιδια??δεν τα εδινες στους αστεγους ρε φιλε?απατη και δαυτη
28 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή μένω Ηλιούπολη και μ' ενδιαφέρει το θέμα, πώς να την βρώ φίλε μου;
(Updated: 28 Δεκεμβρίου, 2011) 28 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1ον. ευχαριστω για την ενημερωση. 2ον δεν ειναι οτι θελω να ελαφρυνω τον πονο μου ΑΛΛΑ, στο 50αρικο που λετε ολοι, ειχε και cim? anal? owc? 1 ωρα ΓΕΜΑΤΗ? τελος παντων εγω καλα περασα, ουτε προμοτορας ειμαι ουτε τιποτα, και δεν θα την ξαναδω μαλλον εφοσον φευγω για εξωτερικο. Απλα σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου. Παντως σιγουρα τα 220 ηταν πολλαΓια να μην παρεξηγηθω, ΜΗΝ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 200 που ζηταει στο εσκορτ νιουζ. μην χαλαμε και την πιατσα... , αλλα τουλαχιστον το χαρηκα το μανικακι.

ΥΓ αν θελετε στειλτε που ειναι η γκαρσονιερα της γιατι απο οτι καταλαβα μου χρωσταει...
Καλα να περνατε.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9