Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβου απογεματακι Κυριακης. Μετα απο καφεδακι την Γλυφαδα και χαλβαδιασμα σερβιτορας με επιασαν οι καβλες λεω το μικρο ειναι οτι πρεπει το ειχα σταμπαρει απο μερες. Τηλεφωνακι και στο κρυσταλ μπλου λιγο πιο περα να περιμενω το μωρο. Αργησε κανα μιση ωρα αλλα το γραφειο ενημερωσε για την κινηση. Με κασουαλ ντυσιματακι εσκασε μυτη, πιπινακι 19 Δεκεβριων και ομορφουλικο, μελι μαλλι και ματι ιδιο χρωμα. Σωματακι αναλογο της ηλικιας ολα καλα λοιπον. Μπανακι πρωτα αυτή και μετα εγω. Βγαινω ειχε βαλει τσοντα στην τηλεοραση. Λιγακι με τα αγγλικα εχει θεματακι, λιγο ομως, και καθως η ιδια προσπαθει να είναι επικοινωνιακη, προσπερνιεται ευκολα το προβληματακι. Δεν εφαγε και χρονο ετσι κατευθειαν στο κρεβατακι λοιπον. Κλασικα φιλακια ψαχουλεματακι ηρθε και εγινε το μαρκουτσι καγκελο. Πιπουλα με τα ωραια χειλακια να σαλιωνουν το κονταρι ανταπεδωσα και εγω με την σειρα μου ετοιμοι και οι δυο ανεβαινει απο πανω ωραια κουνιεται και καβλωνε μαζι μου. Μετα απο κατω στα τεσσερα μετα απο ωρα ηρθε το τελος. Δεν ειχαμε πολύ ωρα δεν προλαβα για αλλο γυρο δεν ειμαι και νεος θελει ωρα το εργαλειο. Αυτα θα ειναι εδω μεχρι 27 του μηνος. Ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2011
Μια χαρα τα εγραψες Παιχτη !!!
Αυτο το τελευταίο τι το ήθελες το ότι θα είναι εδω μέχρι τις 27 Δεκ ?
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δηλαδη αρχηγε βουρ λεει το μωρο γιατι τον συναθλητη δεν τον ξερουμε
G
gian31
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mάλλον κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις εσύ...
Αν το λες στα σοβαρά, σου χρειάζεται σφαλιάρα!...μπας & ξυπνήσεις... Με το συμπάθειο!
19 Δεκεμβρίου, 2011
Petrobill... 1 κριτική στο ενεργητικό... Και αυτή με τις μέγιστες βαθμολογίες που επιτρέπει το σύστημα και με ενημέρωση ότι θα είναι εδώ μέχρι τις 27/12...

Βρε ΟΥΡΤ!!!!
19 Δεκεμβρίου, 2011
θα μπορουσες να μου πεις τη κυριακη τι ωρα πεταει για να κλεισω λιγο πριν την απογειωση κανα ραντεβου?

+1 στον athens κατα τα αλλα...α και αμα αυτη εχει προσωπο για 8 εγω ειμαι ο brad pitt
03 Ιανουαρίου, 2012
"Ελπιζω να βοηθησα"!!!
ολα τα λεφτα...
μονο που δεν εγραψες τιποτα!!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6