Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Από τη μέρα που ο ιχνηλάτης του στρατηγού George Armstrong Custer επέστρεψε για να του πει ότι «δεν υπάρχουν Ινδιάνοι στο Little Big Horn», για να ανέβει στο άλογο ο στρατηγός και να βρεθεί φάτσα κάρτα με τους πολεμιστές των Sioux και των Cheyenne, δεν έχουν βρεθεί τέτοιοι γίγαντες της ιχνηλασίας όπως οι 2 «αρχιερείς» του τρελοbad.
Μετά από καμιά 20αρια επισκέψεις σε κορίτσια του συνεργαζόμενου πρακτορείου, όχι μόνο σαβούρα δεν βρήκαν, ούτε καν μια μετριότητα.Χμμμ;
Τα κόκκινα χαλιά είχαν στρωθεί από μέρες, καθώς έπρεπε να υποδεχτούν με όλες τις τιμές την πριγκίπισσα Ilona de savoyrovits la kokodinof, όπως είναι το πλήρες όνομά της.
Άλλωστε το στέμμα στην κεντρική φωτογραφία, έδινε το στίγμα της θέσης της.
Ο fantom είχε κάνει τα κουμάντα του, για να έχει πληροφορίες από πρώτο χέρι, καθώς οι φήμες έλεγαν ότι Τσάκας και τρελοadmin την έψηναν να βάλει λεφτά στην Πανάθα.Κουλ
Αγαπητοί μου αναγνώστες, σας έχω νέα από πρώτο χέρι. Αυτή που ήρθε είναι απ’ άλλο παραμύθι τη «Μαγεμένη Βασιλόπουλα». Δυστυχώς την μάγεψε ένας Ολυμπιακός μάγος και την έκανε «καθαρίστρια». Το γύρισε λοιπόν στην πορνεία να μαζέψει λεφτά. Και τώρα, θα μου πείτε, τι φταίει ο διαβολοadminoras; Τι να κάνει; Να ντυθεί ιππότης και να πάει να την φιλήσει μήπως λυθούν τα μάγια κι αλλάξει;
Προτίμησε να την διαφημίσει και να ενισχύσει το εισόδημά της.Θυμός
Αυτή που ήρθε λοιπόν, δεν έχει καμιά σχέση με την κοπέλα των φωτογραφιών. Είναι μουσαντένια σαν τον πρίγκιπα του Τσάκα τον Σουλτάν Μπιν Νάσερ Φαρχάν Αλ Σαούντ. Όχι μόνο λεφτά δεν έχει, αλλά ούτε παπούτσια, ούτε παντόφλες, ούτε δεύτερο σουτιέν.
Μάθανε ότι πηδιόμαστε πλακώσανε και οι γύφτοι. Και στην προκειμένη περίπτωση η Ilona δεν είναι γύφτισα, ρωσίδα είναι, αλλά η υποδοχή ήταν γυφτέ. Θυμός
Ξυπόλητη και φορώντας μόνο το βρακί, με υποδέχεται στο γνωστό ξενοδοχείο.
Δεν είναι η κοπέλα των φωτογραφιών. Είναι κοντή, γύρω στο 1,60 αδύνατη με μικρά βυζιά και κώλο πολύ μικρό έως ανύπαρκτο, καμπύλη με την μέση ούτε κατά διάνοια.
Δείχνει κοντά στα 25, το δέρμα δεν έχει σημάδια γήρανσης, αλλά έχει αρκετές φακίδες και είναι κάτασπρη.
Στο πρόσωπο ήταν αμακιγιάριστη, μάτια γαλάζια, φρύδια πολύ λεπτά, piercing στην μύτη και ελαφρές ρυτίδες στο μεσόφρυο.
Από αγγλικά ξέρει το money, το Moscow, απ’ όπου δήλωσε ότι είναι και κάτι άλλες λέξεις που βοηθούν την συνεννόηση για γαμήσι μιας ώρας.
Στο μπάνιο διαπίστωσα ότι το σουτιέν στέγνωνε, μάλλον το σάλιωσε ο προηγούμενος.
Το service ήταν χειρότερο απ΄τα μπουρδέλα της Φυλής, αλλά το προχωρημένο της ώρας και η μαλακία μου, δεν μ’ άφησαν να φύγω.Ντροπή
Ντρέπομαι που ενώ δεν είχε σχέση με τις φωτογραφίες έμεινα.
Ντρέπομαι που ενώ ήταν μέτριας εμφάνισης την πήδηξα.
Ντρέπομαι που δεν έφυγα, όταν αγενέστατα άπλωσε το χέρι να ζητήσει τα λεφτά.
Ντρέπομαι που δεν τα μάζεψα να φύγω όταν απέφευγε τα φιλιά.
Ντρέπομαι που δεν τα μάζεψα να φύγω όταν επέμενε για πίπα με καπότα.
Ντρέπομαι που δεν τα μάζεψα να φύγω όταν στράβωσε στο deep throat.
Ντρέπομαι που δεν τα μάζεψα να φύγω όταν ζήτησε να μην πιάνω τα βυζιά.
Ντρέπομαι που δεν τα μάζεψα να φύγω όταν γκρίνιαζε για το μέγεθος της πούτσας.
Ντρέπομαι που δεν τα μάζεψα να φύγω όταν στα 4 έλεγε don't push.
Ντρέπομαι που συνέχισα να την πηδώ ενώ είναι άθλιο έπιπλο
Ντρέπομαι που δεν μπόρεσα να την χύσω στην μάπα για τιμωρία
Ντρέπομαι που δεν την μούντζωσα πριν κλείσω την πόρτα πίσω μου.
Αυτή Ντρέπεται;
Όχι φυσικά. Αυτή είναι η δουλειά της. Ψάχνει κορόιδα. Θυμός
Δεν είναι κακό να έχεις εμφάνιση κάτω του μετρίου. Αυτή είσαι κι όποιος γουστάρει.
Κακό είναι να κάνεις ξεπέτες και να ζητάς γι αυτό το πακέτο 250€ αντί για 20€.
Κακό είναι επίσης να σε προωθούν κάποιοι σαν πριγκίπισσα κι εσύ να το έχεις πιστέψει κιόλας σαν την Μπέτυ Αρβανίτη στο «Κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας» με τον μακαρίτη τον Σταύρο Παράβα. Μόνο που τότε επενέβη το ερωτευμένο «κοροϊδάκι» και έδωσε τη λύση. Δυστυχώς, όμως, τα κοροϊδάκια μάς τελείωσαν τη σήμερον ημέραν. Με την Ελλάδα να βρίσκετε στην μεγαλύτερη οικονομική κρίση της ιστορίας της, δεν υπάρχουν λεφτά για πέταμα. Γι' αυτό και η κάθε ξεπεσμένη «πριγκιπέσσα» πρέπει να φροντίζει, αν μη τι άλλο να δουλεύει τα λεφτά που ζητά κι όχι να περιμένει να «δουλέψουν» γι αυτή τα ψεύτικα reviews των λαμόγιων…

Μετά την κριτική που γράφω, μπορεί ο τρελοbad να βάλει τον έτερο αρχιερέα του, να γράψει και το δεύτερο επεισόδιο της σειράς «Μια πριγκίπισσα στην Αθήνα».
Το οποίο θα λέει ότι, δεν μπορώ να καταλάβω τις αρνητικές κριτικές γιατί το μωρό τα σπάει, αλλά οι πούστηδες οι Αμερικανοί δεν αφήνουν τις ρωσίδες να σηκώσουν κεφάλι. Γιατί εγώ μόλις μπήκα στο δωμάτιο, θαμπώθηκα από την ομορφιά της Ilona. Αυτή μόλις με είδε πέταξε το στέμμα και μ’ άρχισε στα φιλιά, ενώ δυο νεραΐδες βγήκαν από μέσα της. Η μια μου έγλυφε τα αρχίδια κι η άλλη την κωλοτρυπίδα.
Κι όχι μόνο αυτό, ρουφούσαν εναλλάξ τον πούτσο μου. Μετά με αισθησιακή φωνή και στην ελληνική γλώσσα μου είπαν: «cim ή cif;». Απ’ την καυλα όμως δεν μπόρεσα να κρατηθώ και μέχρι να απαντήσω έχυσα και μοιράστηκαν το σπέρμα μου, η μια πήρε το cim και η άλλη το cif. Ταυτόχρονα ολοκλήρωναν και τα ποντίκια που είχαν μαζευτεί κι από την σκάρα του εξαερισμού και παρακολουθούσαν την σκηνή τραβώντας μαλακία.
Γιατί, μέχρι και τα ποντίκια έχουν πάρει πρέφα ότι η Ilona είναι 2 σε 1: πριγκίπισσα και μηχανή του sex μαζί, αλλά όσοι γράφουν στο bourdela δεν μας λένε την αλήθεια…Κουλ

Υ.Γ. 1. Κουίζ: Τι συμβαίνει όταν είναι βλάκας αυτός που χρησιμοποιεί σαν «υπογραφή» το ρητό:
«Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του , ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.»
Οι νικητές θα μπουν αυτόματα στην κλήρωση για ένα free fuck.

Υ.Γ. 2. Ο καλός μου, μου έκανε την τιμή να ανοίξει thread για μένα. Συγκινήθηκα. Σνιφ. Δεύτερη φορά το κάνει. Λέω να γράψω ένα review για πάρτη του. Άντε πάλι τυχερούλη σαν τις πουτάνες θα είσαι. Ο πρώτος νταβατζής με κριτική.
Διαβάστε αύριο στο bourdela: Είκοσι τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Al Capone…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, maradona7, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2011
Eυγε Φαντομα Νο2 Χαμόγελο))
19 Δεκεμβρίου, 2011
.....from downtown!

LMFAO!
19 Δεκεμβρίου, 2011
Χαράς το κουράγιο σου που έμεινες!!
19 Δεκεμβρίου, 2011
Εαν ο Ταξίαρχος σε είχε ιχνηλάτη θα είχε προλάβει να γίνει στρατηγός τεσσάρων αστέρων. Τα σέβη μου !
19 Δεκεμβρίου, 2011
Αυτή ναι είναι κριτική που βοηθάει, μπράβο!!!
19 Δεκεμβρίου, 2011
Χωρίς πλάκα ενώ γνώριζα ότι πολλοί νταβατζήδες και προμότορες γράφουν κριτικές, δεν γνώριζα ότι είχε πεθάνει ο Παράβας :/
Ωραίος συναγωνιστή!
Π
Πύρκαυλος
19 Δεκεμβρίου, 2011
Νομιζω οτι εισαι η ενσαρκωση του "Βαρατε με και ας κλαιω" δεν εξηγειται αλλιως να γραφεις δοκιμια για "ανυπαρκτες" τουριστριες.
Καλυτερα να φυλάς τον οιστρο σου για κατι που να αξιζει.
Με την εμπειρια σου θα έπρεπε να οσμιζεσαι τη "μουφα" απο τη ρεσεπτιον.
19 Δεκεμβρίου, 2011
Να είσαι καλά φαντομά, ήμουν έτοιμος να κάνω το έγκλημα αλλά με πρόλαβες Χαμόγελο. Το συγκεκριμένο πρακτορείο μάλλον θα μπει black list, το photoshop και η παραπληροφόρηση πάνε σύννεφο..
19 Δεκεμβρίου, 2011
Ρε συναγωνιστή, 250 Ευρώ , είναι σχεδόν μισό μηνιάτικο για πολύ κόσμο...
κανονικά μ'αυτά τα λεφτά, θα έπρεπε να σου παίρνει τσιμπούκι, να την κλάνεις , και να σου λέει, "thank you master.."
Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι λάθος, αλλά εγώ έτσι βλέπω τα πράγματα...
Μάγκες, προσέχτε που δίνετε έστω και τα 20 ευρώ...(πόσο μάλλον τις 200άρες και τις 100άρες)
Στην τελική μας βοηθάει όλους και είναι προς το συμφέρον όλων!
Οι απανταχού πριγκήπισσες της πούτσας,και οι σαβουρο-ελλεϊνιδες με τους πατσό-κωλους, ας πεθάνουν στην πείνα
ή ας πάνε στη λαϊκή να πουλάνε λεμόνια...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9