Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η αλήθεια είναι ότι ο συμπαίκτη ο Βαρδάρης με παρακίνησε να δω τον ..... περίφημο κώλο! Με υποδέχθηκε με ένα κόκκινο κολητό φόρεμα και ψηλοτάκουνα. Στο πρόσωπο είναι χαρακτηριστική ρωσιδόφατσα. Εμένα μου θύμισε πολύ τη Στέλλα/Αλένα (μόνο στο πρόσωπο)! Όμορφα μάτια και καλοσχηματισμένα χείλη. Στην πίπα χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο έκανε καλή δουλειά, καθώς είναι ακούραστη, με πολύ σάλιο. Ο κώλος όντως είναι ΠΕΡΙΦΗΜΟΣ!!! Δέρμα εξαιρετικό, απαλό και βυζί σούπερ τριαράκι, στητό και σφρηγιλό. Στα του σεξ το κορίτσι δε λέει σε τίποτα όχι εκτός από το κουλούρι. Όταν τελείωσε ο 1ος γύρος τυλίχτηκε στα πόδια μου και έπαιζε με το Μήτσο! Αρκετά ανθεκτική στο σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις, μέχρι που ήρθε η ώρα της 2ης ρουκέτας. Την είχα σε 69 και φυσικά πυροβόλησα στο στόμα της. Μόλις το αντιλήφθηκε μου τον βγάζει από το στόμα και μου τον παίζει με το χέρι. Τούρκος εγώ.. της ζητάω το λόγο, και μου απαντάει ότι έπρεπε να την ειδοποιήσω από πριν. Και μου λέει +50. Όμως το πουτανάκι ρούφηξε τα μισά σκάγια....άρα αν έπρεπε να πάρει κάτι ήταν τα μισά από τα 50. Αυτό χάλασε όλη την εικόνα που είχε δημιουργήσει από πριν. Ωστόσο έφυγα χαμογελαστος!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
765
Πόντοι:
3.980
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού