Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ όμορφη κοπέλα, πραγματικά ένιωθα ότι πήδαγα μοντέλο (άλλωστε πρέπει να έχει διατελέσει στο παρελθόν), είχε ανοικτό το fashion tv στο δωμάτιο και είχα χάσει τη μπάλα...νόμιζα ότι πήδαγα κάποια από την τηλεόραση. Τρελό άλογο, μπήκα στο δωμάτιο και μου κόπηκε η ανάσα γιατί με τις γόβες με ξεπερνούσε στο ύψος (και είμαι κοντά 1.85!), ενώ παράλληλα σεβάστηκε το dresscode που ζήτησα με απίστευτα εσώρουχα και ζαρτιέρες . Κατά τα λοιπά, δεν είναι για PSE καταστάσεις και, όπως περιγράφηκε, η πίπα λίγο χαλαρή με αρκετό χέρι προφανώς λόγω χειλιών, αφού και στα φιλιά ήταν προσεκτική. Με είχε εξιτάρει η εμφάνισή της όμως τόσο που όλα αυτά δε με επηρέασαν, έπεσε πολύ γούτσου γούτσου, αγκαλίτσες και GFE, οπότε και αυτή συμμετείχε ενεργά στο παιχνίδι. Ειδικά sto cowgirl, το θέαμα με το πανέμορφο πρόσωπο, το σχεδόν τέλειο σώμα και τις απίστευτες βυζάρες θα μου μείνει αξέχαστο.
Σε σχέση με άλλες ωραίες γυναίκες που την έχουν ψωνίσει και κοιτάνε να σε ξεπετάξουν, η τύπισσα ήταν γαμάτη και με μεγάλο ενδιαφέρον να περάσεις καλά! μου έκανε εντύπωση που τρελαινόταν με τα κοπλιμέντα που της έκανα (καμμία σχέση με τα συνήθη κολωπετσωμένα ρουμανάκια). Αυτό είναι επίπεδο γυναίκας (για να μην πω θεάς).
Σπέυσατε όσοι προλάβετε, γιατί σύντομα σκέφτεται να ανοίξει δραστηριότητες ξανά στο χώρο της μόδας και θα αρχίσει να αραιώνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2011
Παίχτη μοιάζει καθόλου με τις φωτογραφίες της ή είναι όπως μια φωτο που ανέβασε πρόσφατα γνωστός συμπαίχτης (όπου φαίνεται ολίγον παραμορφωμένη)??
13 Νοεμβρίου, 2011
προς το παρόν κάνει διασυνδέσεις με τον κόσμο της πούτσας και όχι με τον κόσμο της μόδας...
13 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

....χώρο της μόδας λέει............έλεος,χαχαχά!!!
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βαδίζει στην ψωλοπασαρέλα κ κάνει αερογαμίες με τα ρούχα ........
14 Νοεμβρίου, 2011
Είναι πολύ όμορφη, είναι όμως αλήθεια ότι ο πλαστικός ήταν λίγο αλμπάνης, γιατί και τα χείλια είναι κάπως υπερβολικά, αλλά και στα βυζιά οι ουλές ακόμη φαίνονται. Στα βυζιά κανένας περιορισμός, αλλά στα χείλια ψιλο-πρόβλημα στην πίπα. Το γενικό πακέτο όμως είναι εξαιρετικό!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5