Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η αλήθεια είναι ότι είχα χρόνια να πάθω τέτοια νίλα, στην καριέρα μου, με τα κορίτσια του πληρωμένου έρωτα.Κατ'αρχάς το ραντεβού με την κοπέλα ήταν για την τετάρτη 14/05/08 στις 12:30 και αφού έφτασα μισή ώρα νορίτερα λέω ας πιώ ένα καφεδάκι στο μπαρ του πολυτελούς ξενοδοχείου.Και να το πρώτο τυχερό....Η ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ....όλα τα λεφτά συναγωνιστές και παιχνίδι κανονικό.Καλά αρχίσαμε, λέω από μεσα μου, και ας είμαστε ακόμη στα αποδυτήρια.Πάμε και στον αγωνιστικό χώρο να δούμε.Τι το ήθελα;;;;Χτυπάω την πόρτα την καθορισμένη από το πρακτορείο ώρα και μου ανοίγει....η καθαρίστρια να πω;; η κόρη της καθαρίστριας να πω;;Αγουροξυπνημένη, με κολάν λίγο πιο κάτω από το γόνατο και τοπάκι, και για παπούτσια...πλαστικές παντόφλες κολυμβητηρίου...(κάτι για high heels είχαμε συνεννοηθεί-καλά λέω τώρα).Το φάγαμε το γκολάκι λέω απ'το πρώτο λεπτό...τεσπα όμως πάμε για την ισοφάριση 2 ώρες είναι αυτές δεν μπωρεί.ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙ.Και αρχίζει ο εξής διάλογος:

-Καλημέρα είμαι το ραντεβού των 12:30 λέω

-Το ποιό; μου λέει

Μάλλον χτύπησα λάθος πόρτα,λέω απο μέσα μου-αλλά μόνο από μέσα μου ο μαλάκας, και το συνέχισα...

-Η Jessica δεν είσαι; λέω

-Ναι μου λέει

Και για 10΄΄ κοιταζόμασταν σαν χάνοι...και πετάει την ατάκα: ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ..

-Να έρθω σε 15', της λέω, για να ετοιμαστής;

-Όχι πέρασε μου λέει.

Και περνάω ο λαλάκας τρώγοντας ταυτόχρονα και το δεύτερο γκολάκι:δωμάτιο πιο άθλιο και από το χειρότερο μπουρδέλο....πράγματα πεταμένα παντού, κρεβάτι λες και είχε γίνει δεν ξέρω και εγώ τι.

Και συνεχίζεται ο διάλογος:

-Κάθισε, μου λέει, και σε 5' θα είμαι έτοιμη.

Μαζεύει κάτι καλλυντικά και φεύγει για το μπάνιο.

Κάθομαι και γω και ανάβω τσιγάρο για να χαλαρώσω και να αναλογιστώ τα 2 γκολάκια που έφαγα στο δεκάλεπτο.Και εκεί που στο δεκάλεπτο βγαίνει από το μπάνιο γυμνή και βλέπω το κορμάκι του κοντοπούτανου αναθάρησα.ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ.....

Χτυπάει η πόρτα του δωματίου και μου λέει η γκόμενα:

-Σε παρακαλώ μπες στο μπάνιο και μην μιλάς καθόλου......(τρίτο γκολάκι στο 20').

Ηταν η υπηρεσία δωματίου που ήρθε να μαζέψει τον χαμό.

Στα 10' περίπου που έμεινα στο μπάνιο ξαναχτύπησε η πόρτα και ήταν το room-service.Tελικά με ειδοποιεί να βγω και εκεί παθαίνω την πλάκα μου:

Η πορνοστάρ που έβλεπα στο sait ήταν μπροστά μου.

-Πήγαινε για ντουζάκι μου λέει και σε περιμένω.

Γδύνομαι και πάω για μπάνιο ενώ έχω δει οτι η κοπέλα έχει παραγγήλει φαγητό.Λέω, όση ώρα κάνω ντους με τα..αντισιπτικά..σαπούνια που μου έδωσε,οτι η κοπέλα θα ντράπηκε και θέλει να μου κάνει το τραπέζι....(καλά τόσο λαλάκας είμαι;;;)

Πέφτω στο κρεβάτι και έρχεται η γκόμενα και αρχίζει τα χαδάκια τα γλωσσόφιλα και με κάνει τούρμπο.Καλά λέω θα περάσουμε χαλάλι τα 3 γκολάκια.

Και εκει που πάει να τον βάλει στο στόμα της και τον έχει σκουπήσει με τα μωρομάντηλα,πέρνει ένα σπρέυ και αρχίζει να τον ψεκάζει....

Άντε να δούμε λέω,και αρχίζει την καλύτερη πίπα που μου έχει κάνει γκόμενα ποτέ στην ζωή μου.Η κοπέλα το κατέχει το άθλημα.Γυρίζει και σε στάση 69 οπου το θεσπέσιο και μυρωδάτο μουνάκι της μου το πρόσφερε απλόχερα.Πρώτη κατάθεση στα σιλικονάτα βυζιά και,αφού σκουπίζεται πάλι με τα μαντιλάκια αμέσως η κοπέλα στο μπάνιο.Σειρά μου για μπανάκι(πάντα με τα αντισυπτικά σαπούνια)και ώρα για φαγητό και τσιγαράκι λέω,....(μαλακίες λέω..)

Βγαίνοντας από το μπάνιο την βλέπω να πίνει καφέ και το φαγητό ανέγγιχτο.Ανάβω τσιγάρο και πιάνουμε κουβέντα.Τι το ήθελα.ΜΟΥ ΜΑΥΡΙΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ.Τι για την κόρη της μου είπε που έχει να την δει κάτι μήνες και ήταν αποτέλεσμα μιας αρπαχτής πριν από 3 χρόνια, τι για τους γκόμενους που είχε κατά καιρούς και την είχαν ριμάξει στο ξύλο(όντως έχει σημάδια αρκετά), τι για τα σχέδιά της για το μέλλον, τι για τις ταινίες που έχει προταγωνιστίσει και δεν την πληρώσαν....άστα να πάνε.Για μισή ώρα κόντεψα να βάλω τα κλάματα...

Ξαφνικά αλλάζει τελείως συμπεριφορά, έρχεται με αρχίζει στα γλωσσόφιλα και στο τσιμπούκι και παθαίνω την πλάκα μου.ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ μου λέει.Μετά από 20' εξαιρετικής πίπας, και αφού έχει σκουπίσει το στόμα της 5 φορές με μωρομάντηλο, τον ψεκάζει πάλι του φοράει σκούφο τον ξαναψεκάζει, του βάζει μια κρέμα(μάλλον το πέρασε για διπλόπιτο με μπόλικη σως)γνωρίζω επιτέλους την αβάσταχτη στενότητα του χώρου της.ΑΛΛΑ το χέρι της να κρατάει κόντρα....(μόνο 10 πόντους να μπαίνει μέσα).Αρκετές αλλαγές στάσεων,όλες με το χέρι κόντρα, και τελείωμα στα 4.Κάπου ξενέρωσα με το χέρι κόντρα, κάπου είχε περάσει και η ώρα και είχα και δουλεία,φαγητό δεν έβλεπα με τίποτα,λέω να την κάνω (αφού φάγαμε 4 γκολάκια και βάλαμε 2 πάλι καλά).Κάνω το ντουζάκι μου, με το αρωματικό της αφρόλουτρο αυτή την φορά,και βγαίνω να πάω να ντυθώ.Την βλέπω να έχει ξαναφορέσει το κολάν και τις παντόφλες(ναι καλά κατλάβατε, αυτές του κολυμβητηρίου)και να τρώει αμέριμνη την σαλάτα της....(σιγά μην είχε ντραπεί και μου έκανε το τραπέζι).

Ανακεφαλαίωση:

-Super silicon κοντοπούτανη γκόμενα.

-Καλή συμετοχή με αρκετά προσποιητά βογγητά όμως.

-Ξεχασιάρα μέχρι αηδίας στο ραντεβού μας

-Όταν την δεις φτιαγμένη παθαίνεις πλάκα

-Όταν την δεις άφτιαχτη ξαναπαθαίνεις πλάκα

-Εκνευριστική μέχρι αηδίας με την καθαριότητα

(πρέπει να χάλασε τουλάχιστον ένα πακέτο

μωρομάντηλα)αλλά αυτό είναι υποκειμενικό

-Το χέρι κόντρα λες και την μαμούσε ο Jhon Holmes..

-Μην την αφήσετε να σας πει την ιστορία της ζωής

της.

-Πολύ ντίβες το παίζουν οι πορνοστάρ.

-Το κατέχουν το άθλημα όμως.

Υ.Γ.:Κατεβαίνοντας λέω να πάω να συναντήσω την σερβιτόρα.Εκεί έφαγα και το πέμπτο γκολάκι.Η κοπέλα είχε σχολάσει στις 02:00.

TΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 5-2.(Τον ήπιαμε πάλι)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού