Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εγω δεν έχω χρόνο να γραφω την ιστορία της ζωής μου για όσους συναγωνιστές θέλουν την ουσία της υπόθεσης να τα γεγονοτα. Η Emily είναι καταπληχτική περίπτωση θερμότατη πανέμορφη καβλιαρα. Ξέρει πώς να σε κάνει να νιωσεις άντρας είναι καταπληχτική ct και μακαρι άλλες τετοιες επαγγελματίες να έρχονταν στην Κύπρο παρά που πρέπει να πάμε Αθηνα για τετοιες γυναικάρες. Αξιζει όλα τα λεφτά αφού με υποδέχτηκε με καταπληχτική εμφάνιση σεξυ σούπερ και μετά για 2 ωρες με διάλυσε η διάθεση της είναι επαγγελματική δηλαδή δεν βαριέται. Σε ικανοποιά με σεξ κάθε ειδους και τέλιωσα 3 φορές σε 2 ωρες αλλα δεν μου λεει όχι. Καταπληχτικό σωμα. Φανταστικη προσοπικότητα και οσα ονειρεύεσαι για να ξεκουραστείς από την δουλειά. Είναι υπερκαθαρή και μόνο αν εισαι περίεργος δεν θα σε ικανοποιησει απόλυτα να θέλεις να την δεις και να την ξαναδεις πολλες φορές. Αξίζει κάθε ευρω και λυπούμαι που το site δεν επιτρέπει σε νέα μελη να βάλουν ψηλη βαθμολογία γιατι η γυναίκα το αξιζει είμαι εντυπωσιασμένος με την καταπληχτική Emily και θα εβαζα αριστα.
Βρεθήκαμε στην Λευκωσία παρόλο που πρεπει να διαλέξω άλλη πόλη. Thank you baby for a wonderful time see you soon.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2011
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2011
Λίγο υπερβολική η κριτική θα έλεγα καλύτερα να δεις τα πραγματά πιο ρεαλιστικά
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1