Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευάτικες καύλες και βλέποντας το ΕΝ αποφάσισα να κάνω το κασκαντεριλίκι!Συνεννόηση πανεύκολη και βρισκόμουν έξω απο το χοτέλι σε 45 λεπτά.

Πάω στο δωμάτιο και μου ανοίγει την πόρτα ενα μιλφ γύρω στα 35.Πρόσωπο καλό χωρίς make up αλλά με κάτι χείλια σαν ρουφός (εκτρέφουμε ροφούς και δεν το ξέρω?) και βυζί φτιαγμένο που ξεχείλιζε απο το νεγκλιζέ.Της λέω άνοιξε το νεγκλιζέ να δω το σώμα σου και μου απαντά τώρα σε λίγο.Εκεί ψιλοαγχώθηκα λίγο. Ντροπή Δίνω τα χρήματα και πάω για ντουζάκι.Τελικά με την επιστροφή βλέπω οτι το σώμα της ήταν καλό με ωραία πόδια και κώλο χωρις κυτταρίτιδα.Σε σχέση με τις φώτο είχε 3-4 κιλάκια στην κοιλιά και στις χειρολαβές! Σπασίκλας

Αρχίζω το μπαλαμούτι και την αρχίζω στο γλείψιμο όπου και σχετικά εύκολα τελείωσε!Απλά ήθελε πολύ απαλά γιατί είναι ευαίσθητη!!Εδώ να συμπληρώσω οτι τα φιλία της στην αρχή ήταν ρηχά και ήμουν έτοιμος να φύγω.Όταν πήρε μπροστά έφτιαξαν!
Στον αγώνα ξεκινάει την πίπα και της λέω cim? Μου λέει yes is extra 50E!! Λύπη Της λέω δεν θα πάρω σαν να έβλεπα μπροστά μου άνθρωπο που ήρθε για να πληρώσω το ΕΤΑΚ . Θυμός Βάζουμε σκούφο της λέω καβάλα στο άλογο ανεβαίνει κάθεται 3-4 λεπτά και μου λέει πάρε με στα 4!!! Εκεί μπαίνει το 1 γκολ.Ντουζάκι μόνο απο την μεριά μου πράγμα που με πείραξε και ξεκινάμε β΄ημίχρονο με πίπα,αυτή απο πάνω για 2 λεπτά (θα την κούραζε η ιππασία αλλά δεν με πολυπείραξε γιατί δεν είχα πολύ χρόνο) και στην συνέχεια αλλαγή ανεβαίνω εγώ απο επάνω όπου επήλθε το γκόλ και η πρόκριση!!

Συνοψίζοντας είναι ένα καλό μιλφάκι που λόγω των περιορισμένων κοριτσιών άξιζε μία επίσκεψη έστω και μισάωρη!

Υ.Γ. Ο τίτλος της κριτικής είναι εμπνευσμένος απο τον kranidi2001 !!!Γιατί σε επικοινωνία μου μετά την συνάντηση όταν του είπα οτι την πήρα 30' με 180 και όλα καλά μου απάντησε ότι είμαι collector και δεν αφήνω καμία χωρίς να την προσθέσω στην συλλογή μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
giorgosgiorgos23
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
21
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2011
μεσα σε 30 λεπτα εκανες 2 φορες ντουζ 1 γλυφομουνι και 2 μπαλακια.μπραβο ρε φιλε
18 Σεπτεμβρίου, 2011
Δύο γύρους σε 30 λεπτά;! Πολύ μάχιμος...
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι ειναι οι επαναλιπτηκες καραμπινες .
Τι να κανουμε εμεις με τα καριοφιλια Χαμόγελο)))
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε συ τρεζουρα ο διπλο γιωργος μπορει να ειναι πιτσιρικας εσυ στην ηλικια πρεπει να αποζητας την ποιοτητα οχι την ποσοτητα πορνογερος γαρ.και δεν πιστευω να παρεξηγηθεις κι εσυ αστειο ειναι
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks isidoro ;-)
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συ είπας !!!
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι και καριοφίλια ρε Τρεζ!!! Χαμόγελο))

Aπλά ξεμπούκωνα το καλάσνικοφ ;-))))
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7