Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ καλα διαβασμένος από καιρό...και νάτη.
Βούρ...κλείσιμο γιά δίωρο με το ευγενικό κατά τ΄άλλα πρακτορείο τελευταία (ίσως γιατί φοβούνται τις αναδουλειές)
Η Mina όπως και στις φωτό, ίσως και καλύτερη.Πρόσωπο σκυλέ(στα γούστα μου),στο ύψος μου με τα ψηλοτάκουνα,γεμίζοντάς σε με γλωσσόφιλα και γλείφοντάς με με το που μπήκα.Αρχισε να με χουφτώνει...ίσως κατάλαβε τη κάβλα που μου δημιουργούσε και έδειχνε καλά σημεία γιά τη συνέχεια του ματσ ανεχόμενη το χούφτωμα εξ αρχής ...χρήματα πήρε στο τέλος.Λίγη κουβεντούλα περί ανέμων φτειάχνοντάς με με τα νάζια της.
Οπότε μου λέει τι κάθεσαι ...μπάνιο.
Βγαίνοντας με περίμενε ντυμένη ...πράγμα που μάρεσει...
Ξεκινάει,με γδύνει αργά ενώ με έγλειφε παντου, δαγκώνοντάς μου τον πάνω από το μποξεράκι...από μέσα τη περίμενε το πραγματικό μπόξερ.
Τη γδυνω αργά αργά ενώ μου κολλαγε το σώμα της πάνω μου.Κορμί ωραίο, όχι το χωρίς ίχνος λίπους, σχετικά γυμνασμένο...με καμπύλες,κωλάρες καλοσχηματισμένες,βυζάρες (που τις είδατε τις σιλικόνες;) με κάποια ουλή ανεπαίσθητη στη ρώγα.Στήθη που τρελαίνεσαι να τα γλείφεις να τα ζουλάς να τα χουφτώνεις.
ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13: πάντα ο τυχερός μου συνδυασμός.Μιλάμε από το πολύ ματσ με ξαναθυμίθηκαν οι πόνοι από τα σπασμένα πλευρά μου από πρόσφατο τροχαίο.Πολύς ιδρώτας που είχα καιρό να νοιώσω έτσι.Εφαρμόσαμε όλα τα κεφάλαια του kama sutra....ή μάλλον τα υλοποιούσε η Mina.
Ας αφήσουμε τις φιλοσοφίες...πολύ καλή με δύο λόγια κατά τη γνώμη μου...απλά όταν της ζήτησα τη πισώπορτα μου απάντησε ότι άν ήθελα να το αφήσουμε επειδή δεν ήταν προετοιμασμένη.Δεν είχα λόγο να μη το πιστέψω γιατί αν έλεγα βουρ θα γινόταν ,αλλά το βαστάω γιά την επόμενη φορά.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2011
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2011
+1000 οπως ακριβως τα λεει ο παιχτης
15 Σεπτεμβρίου, 2011
Για την συγκεκριμενη δεν εχω αποψη, αλλα ειναι τρελλο ξενερωμα οταν σου λενε "αλλη φορα γιατι δεν ειμαι προετοιμασμένη" Η σωστη επαγγελματιας που το διαφημιζει και στο site οφειλει να ειναι παντα προετοιμασμένη και αν υπαρχει "ανωτερα βια" να το λεει πριν ξεκινήσει το ματς.
Ζηταω πολλα ? να παω Cosmote ?
15 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποσο Δικιο ειχα Mr. FANTOM. Στη χωρα των κοροιδων μας σερβιρουν παραμυθι και λεμε και ευχαριστω. Bravo Doctor !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3