Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάθε λάτρης της βικτοριανής λογοτεχνίας έχει μια θέση στην καρδιά του για τον Δόκτορα Τζέκιλ και τον Κύριο Χάιντ. Δέχεται ότι σε κάθε άνθρωπο υπάρχουν δύο όψεις. Του καλού Δόκτορα Τζέκιλ, που προτιμά τις πιτσιρίκες και του Κυρίου Χάιντ, ο οποίος ατύχησε στα 2 sms που έστειλε για πιπίνια και αποφάσισε να κάνει booking στην Tina.
Με βαριά καρδιά πρέπει να πω, αφού για να δηλώνει 27 πρέπει να είναι 30φεύγα και το πρακτορείο δεν είναι εγγύηση για τις φωτογραφίες.
Για ακόμα μια φορά λοιπόν με το κουστούμι του Κύριου Χάιντ, φτάνω στο γνωστό hotel που έχει «εγκατασταθεί» τελευταία το πρακτορείο.
Το room number δεν είναι ενθαρρυντικό.Χμμμ; Στον πρώτο όροφο στην φθήνια δηλαδή, εκεί που συνήθως υπάρχουν οι σαβούρες.
Την πόρτα ανοίγει μια περιποιημένη γυναίκα με μάξι φόρεμα και ψηλοτάκουνα.Κουλ
Με τα τακούνια ήταν λίγο πάνω από το 1,80 με πρόσωπο όντως 30φεύγα και τίποτα άλλο δεν ήταν ευδιάκριτο αφού το μακρύ φόρεμα έκρυβε τα πάντα.Money Mouth
Μέχρι τώρα όλα τα σημάδια ήταν αρνητικά αλλά τι χαμπαριάσει ένας μαύρος στη Νότια Αφρική από τα κουνούπια; Αν τσιμπήσουνε όμως έναν Ευρωπαίο τουρίστα, που δεν έχει κάνει εμβόλιο, τη γάμησε.
Έχοντας ανοσία λοιπόν στις φόλες κάθισα. Βοήθησε βέβαια η συμπεριφορά «περπατημένης» κυρίας και τα καλά αγγλικά παρόλη την ρωσική προφορά.
Είναι από την Ουκρανία, ευγενική στο social time και χωρίς στημένη συμπεριφορά.
Πριν ζητήσει τον παρά, είπα να κάνω ένα ζέσταμα χαϊδεύοντάς την, για να δω τι διάολο κρύβει το μάξι φόρεμα.
Η ανταπόκριση υπήρξε άμεση και ένα σώμα πρώην μοντέλου αποκαλύφτηκε.Χαμόγελο
Πρώην βολευμπολίστρια και χορεύτρια κρατιέται πολύ καλά. Αδύνατη με μικρά βυζιά και καλές ρώγες, πόδια γυμνασμένα, κωλαράκι ωραίο μικρό με τατουάζ στο δεξί κωλομέρι, δέρμα απαλό, piercing στον αφαλό και επίσης τατουάζ πέντε μικρά σαν αστέρια ψηλά στην πλάτη.
Για το σώμα μπορεί να ισχύει το “what you see is what you get” Χαμόγελο αλλά για το πρόσωπο πρέπει να προσθέσετε δέκα χρόνια σ’ αυτό που δείχνουν οι φωτογραφίες.Λύπη
Βγαίνοντας από το μπάνιο σκεπτόμουν ότι πρέπει να αναλάβω δράση αφού δεν είχα δει κάτι το «πουτανέ» πάνω της.
Δεν είχα ολοκληρώσει την σκέψη μου και είχε ήδη αρπάξει την πετσέτα και είχε βάλει την πούτσα στο στόμα της.Μεγάλο χαμόγελο
Μετά από λίγο με ρίχνει στο κρεβάτι και χώνει την γλώσσα της στο στόμα μου ενώ παράλληλα με χάιδευε παντού.
Στο «σκάκι» που παιζόταν στο κρεβάτι βρέθηκα να παίζω με τα μαύρα και να ακολουθώ τις κινήσεις της!
Πίπα καλή με σάλιο και αρχιδογλείψιμο, 69 εξαιρετικό, μουνάκι «κλειστό» και γυαλισμένο.Γλώσσα
Στο sex ασύγκριτο ρεπερτόριο. Στησιμάτων, κουνημάτων, βογγητών, εκφράσεων ηδονής με τα φιλιά απαραίτητα στις στάσεις που τα πρόσωπά μας μπορούσαν να έχουν επαφή.
Το πλεονέκτημα που δίνουν στο σκάκι τα λευκά φάνηκε ακόμα μια φορά, αφού στο τέλος όπως ήμουν «εγκλωβισμένος» παρόλη την πείρα μου, δεν πρόλαβα να αντιδράσω και το cim το γλύτωσε!Λύπη
Εγώ γλύτωσα ένα 50ευρο, ενώ anal δεν «έπαιξε» κάτι που το περίμενα πάντως, αφού όταν το διαφημίζουν με το “depend on size” σημαίνει έλα εσύ και εμείς θα σου πούμε ότι την έχεις μεγάλη να φύγεις και χαρούμενος.Money Mouth
Νομίζω όμως ότι όποιος ξέρει να παίζει με τα «μαύρα» θα περάσει πολύ καλά, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι η Tina δεν θα δεχτεί να παίξει με τα άσπρα.
Το θέμα είναι να γουστάρετε σώμα «μοντελέ» 30αρας, με πρόσωπο 30βαλε…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.390
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Kaloeros, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού