Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξενοδοχείο 5άστερο, ευτυχώς όχι το συνηθισμένο του Aphrodita που μου θυμίζει στάβλο. Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα πραγματικά έκφυλο ξανθό μιλφάκι με καρασκυλέ ύφος, λεπτό κορμάκι και μεγάλα βυζόμπαλα που μου έβγαλαν τα μάτια. Καμία απολύτως σχέση με όσες καθαρίστριες έχει φέρει το Aphrodita. Χείλια, κωλαράκι και βυζιά έχουν παραγεμιστεί με μπόλικη σιλικόνη αλλα καθόλου δεν με ένοιαξε αφού το αποτέλεσμα δείχνει σαν να έχει βγει από σκληρή πορνοταινία. Η γυναίκα είναι για πολλά χύσια και οι φωτογραφίες της είναι απόλυτα ακριβείς. Καβλώνει με το παραμικρό άγγιγμα, τόσο που μπορείς στις ρώγες της να κρεμάσεις ακόμη και τα ρούχα σου. Η πίπα που κάνει είναι παράδειγμα προς μίμηση. Άρχισε να με γλύφει έχοντάς την ανάμεσα στα σκέλια μου και μετά από λίγο έστρεψε το σώμα της κάθετα προς εμένα σαν να ποζάρει για να την βλέπω και να με καβλώνει πιο πολύ. Πήρε το χέρι μου και το έβαλε στο μουνί της, δείχνοντας μου ότι θέλει να της παίζω το μουνί όση ώρα μου έπαιρνε τσιμπούκι. Σε όποια στάση και να την γάμησα, έδειχνε να πιάνει το ρυθμό μου και να με ακολουθεί. Κάβλωνα εγώ, μου έδειχνε κι αυτή ότι καβλώνει. Πήγαινα σιγά σιγά εγώ για να μην μου φύγουν γρήγορα, χαλάρωνε το ρυθμό κι αυτή. Πολύ καλή θεατρίνα και να σε καβλώνει με τις εκφράσεις που παίρνει. Στη μία ώρα που έμεινα μαζί της, έριξα δύο μπαλάκια άνετα και θα έριχνα και τρίτο, αλλά είχα διαθέσιμα μόνο 5 λεπτά κι όταν μου το θύμισε πολύ διακριτικά και ευγενικά, σεβάστηκα την επιθυμία της να μην καταχραστώ τον χρόνο της.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να σκίσουν αλύπητα ένα έκφυλο σιλικονάτο πουτανίδιο που θα μπορούσε άνετα να πρωταγωνιστεί σε σκληρή τσόντα. Ξεχάστε οτι ξέρατε για το Aphrodita. Επιτέλους μια ευχάριστη αλλαγή στα παρτάλια και τις καθαρίστριες που έφερνε ο Ρώσσος μέχρι τώρα. Μπράβο ρε Ρώσσε, άμα θέλεις φέρνεις δυνατά εργαλεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 31, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 06 Σεπτεμβρίου, 2011) 02 Σεπτεμβρίου, 2011
Καζάνα, πήγα για να σε τσεκάρω...και πραγματικά τα λές πολύ σωστά! ;)

Σ' εμένα βέβαια ακολουθούσε την περισσότερη ώρα... αλλά ίσως γιατί μ' έπιασε πως έτσι μ' αρέσει!
02 Σεπτεμβρίου, 2011
εμένα πάλι ,αυτή μου θυμίζει την Agata την Πολωνή
06 Σεπτεμβρίου, 2011
Τρίχαι κατσαραί.
07 Σεπτεμβρίου, 2011
μπουγάτσα με μουνί
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4